Zamknij

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nie poddają się presji ze strony kobiet. Nie namówisz ich na małżeństwo

23.03.2022 13:13

Przedstawiciele tych znaków zodiaku nie są podatni na kobiece gierki i manipulacje. Żadna siła nie zmusi ich do tego, by się oświadczyli, jeśli nie mają na to ochoty.

Zakochani
fot. Shutterstock

Kobiety od zarania dziejów poszukują sposobów na to, by zainteresować sobą mężczyzn na dłużej. Wiele z nich marzy o tym, by wyjść za mąż, a są i takie, które wciąż wierzą w staroświecki model rodziny. Pragną więc jak najszybciej namówić partnera na ślub. Przedstawiciele tych znaków zodiaku nigdy nie poddają się ich sztuczkom.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nie poddają się presji ze strony kobiet

Mężczyźni, którzy posiadają te znaki zodiaku, dobrze wiedzą, jak bronić swojej niezależności. Kiedy widzą, że partnerka stara się nakłonić ich do małżeństwa, w żaden sposób nie dają się do tego zmusić. Uważają, że to oni powinni wyjść z inicjatywą - a skoro tak się nie dzieje, nie chcą się zgodzić na propozycję ukochanej.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nie dają się namówić na małżeństwo

Panowie spod tych znaków zodiaku nie ulegają presji partnerek:

Lew

Lew całkowicie traci zainteresowanie kobietą, gdy jest przez nią do czegokolwiek namawiany. Wywieranie na niego nacisku poskutkuje tym, że zacznie się zachowywać jak mały chłopiec i ucieknie bawić się z kolegami. Postępuje tak dlatego, że jego zdaniem małżeństwo to odpowiedzialna decyzja i powinien ją podjąć mężczyzna. Jeśli kobieta robi to za niego, czuje się jak małe dziecko.

Baran

Baran nie ceni niczego, co przyszło mu bez trudu. Kiedy dodatkowo ma się to dla niego stać obowiązkiem, ucieka przed tym jak najdalej. Gdy kobieta próbuje mu wmówić, że już czas na decyzję o ślubie, staje się dla niej niemiły i opryskliwy. Zaczyna też unikać spędzania czasu w jej towarzystwie.

Wodnik

Mężczyzna spod znaku Wodnika bezbłędnie wyczuwa fałsz. Zawsze się orientuje, gdy ktoś ukrywa przed nim swoje prawdziwe intencje. Jeśli więc zdaje sobie sprawę z tego, że kobieta chce wpłynąć na jego wolną wolę, natychmiast stawia jej wyraźną granicę. Kiedy przyłapie ją na kłamstwie, może nawet rozważać rozstanie.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?