Zamknij

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku najczęściej odrzucają kobiety. Nie szanują swoich wielbicielek

26.09.2022 15:00

Właściciele tych znaków zodiaku nie lubią, gdy kobiety przejmują inicjatywę w relacji. Reagują na to tak dużym niezadowoleniem, że może to być odczytane jako oznaka braku szacunku.

Mężczyzna
fot. Shutterstock

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nie dają szans kobietom, które usiłują o nich zabiegać. Uważają, że to oni powinni się o nie starać. Kiedy któraś z wielbicielek postanawia ich w tym wyręczyć, są zniechęceni i zirytowani.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości. Wywierają presję na innych

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku najczęściej odrzucają kobiety

Przedstawiciele tych znaków zodiaku są znani z tego, że odmawiają niemal każdej kobiecie, która próbuje zwrócić na siebie uwagę. Bywają niemili wobec swoich adoratorek i uważają, że są w tym usprawiedliwieni. Ich znaniem potencjalna partnerka powinna dać się zdobyć, zamiast uganiać się za mężczyzną.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nie szanują swoich wielbicielek

Właściciele tych znaków zodiaku często odmawiają kobietom:

Strzelec

Nie należy dać się zwieść powszechnej opinii na temat Strzelca. Rzeczywiście jest on otwarty i sympatyczny, ale zasada ta nie stosuje się do kobiet, które pragną go zdobyć. Często przed nimi ucieka. Ilekroć jest pytany o swoją znajomość z nimi, stwierdza, że chciałby jak najszybciej się od nich uwolnić.

Panna

Mężczyzna spod znaku Panny jest tak wybredny, że trudno mu znaleźć dla siebie odpowiednią partnerkę. Najczęściej przez długie lata jest sam i nie wie, gdzie mógłby znaleźć kogoś bliskiego. Jednak bardzo często miewa przy tym tendencję do tego, by w brutalny sposób odrzucać kobiety już na początku znajomości. Z góry zakłada bowiem, że mu się nie spodobają.

Baran

Zodiakalny Baran nigdy nie okaże szacunku kobiecie, która wyszła z inicjatywą i zaproponowała mu spotkanie. Mężczyzna spod tego znaku nie potrafi docenić niczego, co przychodzi mu bez wysiłku. Kiedy więc dostaje propozycję randki, zawsze mówi "nie".

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?