Zamknij

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku mylą tęsknotę z miłością. Oni muszą cierpieć, by kogoś pokochać

24.09.2021 15:18
Zakochani
fot. Shutterstock

Właściciele tych znaków zodiaku nie potrafią kochać z wzajemnością. Umieją się odnaleźć tylko w relacji z kobietą, do której nie mają dostępu.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku rzadko myślą o miłości, gdy ich partnerka jest obecna i okazuje im swoją sympatię. Ten temat przychodzi im do głowy jedynie w takich sytuacjach, w których odczuwają jej brak.

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku mylą tęsknotę z miłością

Właściciele tych znaków zodiaku kochają tylko niedostępne kobiety. Nie potrafią przywiązać się do kogoś, kto jest nimi szczerze zainteresowany. Jeśli nie mają powodu, by tęsknić za swoją partnerką, raczej nie pomyślą o tym, że mogliby się z nią związać na poważnie.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku muszą cierpieć, by kogoś pokochać

Panowie spod tych znaków zodiaku nie lubią łatwo dostępnych kobiet:

Rak

Mężczyzna spod znaku Raka jest wrażliwcem i myśli o sprawach miłosnych w taki sposób, by móc je kojarzyć z dziełami sztuki. Jeśli kobieta nie daje mu okazji do słuchania romantycznych ballad albo czytania wierszy o tęsknocie, nie ma szans zdobyć jego serca na stałe. 

Strzelec

Strzelec jest marzycielem. Lubi fantazjować o kobietach, które go odrzuciły - wyobraża sobie wtedy, jak odzyskuje ich sympatię. Kiedy nie musi się starać o kogoś, kto już raz powiedział mu "nie", nie czuje żadnej adrenaliny.

Waga

Pan Waga przez całe życie obawia się, że zostanie porzucony. Choć może się to wydawać paradoksalne, zakochuje się właśnie w kobietach, które nie mają pewności, czy chciałyby z nim być. Gdy traci z nimi kontakt, przeżywa to głęboko. Nic go wtedy tak nie cieszy, jak zwyczajna rozmowa z partnerką.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać