Zamknij

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku lubią życie na krawędzi. Często narażają się na niebezpieczeństwo

14.10.2021 14:24
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Właściciele tych znaków zodiaku nie obawiają się ryzyka. Zdarza im się postępować w sposób, który naraża ich na utratę wolności lub zdrowia.

Panowie spod tych znaków zodiaku mają tendencję do ryzykownych zachowań. Nawet wtedy, gdy są już w słusznym wieku, wciąż mają łobuzerski charakter.

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku lubią życie na krawędzi

Mężczyźni, którzy posiadają te znaki zodiaku, są z natury spontaniczni i skłonni do szaleństw. Ich niefrasobliwość sprawia, że w ogóle nie zastanawiają się nad skutkami swojego postępowania. Lubią uprawiać sporty grożące kontuzjami, szybko prowadzą samochód i zachowują się prowokacyjnie.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku często narażają się na niebezpieczeństwo

Panowie spod tych znaków zodiaku nie boją się ryzykować:

Baran

Ryzyko to jego drugie imię. Mężczyzna Baran rzadko mówi "nie" - on jest otwarty na wszystko. Jest impulsywny i porywczy. Często miewa naturalny odruch, który skłania go do tego, by testować swoje granice. Niemal codziennie igra z ogniem i w każdej chwili może wpaść w kłopoty. Nikt nad nim nie zapanuje.

Skorpion

Skorpion często pokazuje światu, że niczego się nie boi. Nie zastanawia się przy tym nad konsekwencjami swojego zachowania, bo jest zbytnio skupiony na poszukiwaniu publiczności, która będzie skłonna mu przyklaskiwać. Może z tego powodu popełnić poważny błąd. Skorpionom zdarzają się zarówno kontuzje, jak i zatargi z prawem.

Koziorożec

Mężczyznę spod znaku Koziorożca wyróżnia to, że stara się postępować rozważnie. On kalkuluje sobie, jak powinien działać, by uniknąć ryzyka. Mimo to przez większość życia odczuwa potrzebę dostarczania sobie adrenaliny. Wybiera się w szalone podróże, uprawia niebezpieczne sporty, a w młodym wieku imprezuje za dwóch.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać