Zamknij

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku lubią szare myszki. Chcą, żeby kobieta im się podporządkowała

22.06.2022 14:50
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Przedstawiciele tych znaków zodiaku pragną spędzać czas z kobietami, które mają spokojną osobowość. Cenią sobie ciszę i nie przepadają za konfliktami.

Lubisz zwracać na siebie uwagę? W takim razie trzymaj się z dala od mężczyzn spod tych znaków zodiaku. Każdy z nich uważa, że partnerka powinna mu się podporządkować.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości. Wywierają presję na innych

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku lubią szare myszki

Przedstawiciele tych znaków zodiaku rzadko umawiają się z popularnymi kobietami. Te, które podobają się wielu mężczyznom, nie wzbudzają ich zainteresowania. Oni poszukują partnerki, która będzie chciała spędzać z nimi cały swój czas i dostosuje się do ich warunków.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku wolą skromne kobiety

Mężczyźni, którzy posiadają te znaki zodiaku, chcą dominować w związku:

Panna

Mężczyzna spod znaku Panny ma tradycyjne podejście do spraw miłosnych. Marzy o tym, by jego ukochana myślała podobnie. Czasem jednak przesadza i narzuca jej rolę posłusznej gospodyni. Uważa też, że od razu po ślubie powinna zostać matką i skupić się na wychowywaniu dzieci.

Koziorożec

Koziorożec nie znosi kokietek. Jego potencjalna partnerka powinna być odpowiedzialna, ambitna i skupiona na życiowych celach. W towarzystwie takiej, którą interesuje tylko szukanie poklasku, wytrzyma najwyżej 5 minut. Jest mężczyzną, który traktuje miłość poważnie. Już na pierwszej randce zastanawia się nad tym, czy związek z daną kobietą może doprowadzić do ślubu.

Baran

Baran uwielbia rozkazywać. Interesują go więc ciche i spokojne kobiety, które poddadzą się jego dominacji. Jeśli udaje mu się stworzyć z nimi dobrą relację, staje się opiekuńczy. Pierwsze oznaki niezadowolenia ze strony partnerki wywołują jednak u niego niekontrolowane wybuchy gniewu.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?