Zamknij

Mężczyzni spod tych znaków zodiaku lubią się przechwalać sercowymi podbojami. Często przy tym kłamią

08.06.2021 13:27
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Mężczyźni, którzy posiadają te znaki zodiaku, uwielbiają sprawiać wrażenie, jakby byli rozchwytywani przez kobiety. Nigdy nie powstrzymają się przed przechwałkami.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku niemal cały czas rozprawiają o tym, jak wiele kobiet darzy ich uczuciami. Trochę jednak przy tym przesadzają.

Zobacz także: Te znaki zodiaku to najgorsi szefowie. Wymagają od innych za dużo

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku przechwalają się sercowymi podbojami

Właścicieli tych znaków zodiaku łączy jedno - męska duma sprawa, że nie potrafią mówić o sobie wprost, więc zamiast tego opowiadają bajki.

Nie chcą się przyznać do swoich prawdziwych uczuć i nigdy nie będą nikomu zdradzać, czego najbardziej im brakuje. Zamiast tego stwarzają wokół siebie aurę Casanovy.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku często opowiadają o swoich romansach

Mężczyźni, którzy mają te znaki zodiaku, lubią przechwalać się swoimi romansami:

Lew

Mężczyzna spod znaku Lwa każdego dnia pracuje nad tym, żeby sprawiać wrażenie podrywacza. Ucina wesołe pogawędki z kobietami, posyła im uśmiechy i z nimi flirtuje. Ma w tym swój cel. Dzięki temu, że zwraca na siebie uwagę wszystkich i ma spore powodzenie, jego bezgraniczne oddanie dla jednej ukochanej kobiety przestaje być aż tak widoczne. Lwy chcą się podobać, by ukryć to, jak mocno są do kogoś przywiązane. Tak naprawdę wielbicielki zupełnie nie obchodzą mężczyzny spod tego znaku.

Baran

Wrodzony instynkt rywalizacji i nigdy niesłabnąca potrzeba walki w życiu Barana mają tak duże znaczenie, że nie sposób ich bagatelizować. O swoich romansach z kobietami Baran opowiada tak, jak o osiągnięciach w sportowych konkursach. Wyolbrzymia swoje dokonania i chce zawsze wygrywać. Jeśli ma za sobą jakieś porażki, może próbować je przykryć podkoloryzowanymi historiami o udanych podbojach.

Rak

Jeśli mężczyzna Rak nie jest w szczęśliwym związku, przy każdej możliwej okazji przechwala się tym, ile kobiet chciałoby się znaleźć u jego boku. Zawsze stara się przemycić informację o tym, że któraś z nich go podrywa, jest w nim zakochana albo nie umie o nim zapomnieć po rozstaniu. Szczególnie wtedy, kiedy czuje się samotny lub niedoceniany, próbuje wmawiać ludziom w swoim otoczeniu, że otacza go tłum oddanych wielbicielek. 

Zobacz także: Zodiakalny Strzelec po rozstaniu. Zobacz, czego się po nim spodziewać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?