Zamknij

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku łatwo tracą zainteresowanie kobietami. Są wybredni i kapryśni

11.03.2022 15:04

Przedstawiciele tych znaków zodiaku często mieszają kobietom w głowie tylko po to, by później zniknąć bez wyjaśnienia. Każdy z nich szybko zniechęca się do swojej wybranki.

Zakochani
fot. Shutterstock

Właściciele tych znaków zodiaku są niezwykle wymagający wobec kobiet i oczekują od nich, że zawsze będą bliskie ideału. Wystarczy, by ich partnerce przydarzył się jeden gorszy dzień, a oni już są skłonni zakwestionować sens całej relacji.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku łatwo tracą zainteresowanie kobietami

Mężczyźni, którzy posiadają te znaki zodiaku, są bardzo krytyczni wobec kobiet, z którymi się spotykają. Po krótkim czasie znajomości dochodzą do wniosku, że czują się rozczarowani swoją wybranką. Mogą wtedy zostawić ją bez słowa, tłumacząc, że muszą zająć się pracą albo nie są gotowi na związek.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są wybredni i kapryśni

Przedstawiciele tych znaków zodiaku szybko pozbywają się swoich uczuć do kobiet:

Panna

Mężczyzna spod znaku Panny nigdy się do tego nie przyzna, ale ocenia kobietę niemal na każdym kroku. Wynika to z tego, że przez całe życie prowadzi casting na żonę - już na początku znajomości sprawdza więc, czy potencjalna kochanka nadaje się na gospodynię i matkę jego dzieci. Kiedy coś mu się nie podoba w jej zachowaniu, natychmiast kończy etap swoich "przesłuchań".

Wodnik

Zodiakalny Wodnik ma wyidealizowany obraz swojej partnerki. Jeśli nie ma w życiu szczęścia i nie pozna kogoś, z kim zacznie znajomość od przyjaźni, na randkach z kobietami najczęściej doświadcza przede wszystkim rozczarowań. Żadna nie jest tak wspaniała, jak ta, którą sobie wyobraził. Porzuca więc każdą bez skrupułów, licząc na to, że prędzej czy później spotka swój ideał.

Baran

Baran jest twardym negocjatorem, a jest jedna kobieca cecha, której nigdy nie zaakceptuje - brak uległości. Przestaje mieć ochotę na związek z kobietą, która nie zamierza mu się podporządkować. Staje się wtedy chłodny i zdystansowany, jakby zapomniał o swoich uczuciach. W rzeczywistości jest to część jego strategii - w ten sposób chce osłabić upór swojej partnerki.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?