Zamknij

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

19.07.2022 14:02

Mężczyźni, którzy posiadają te znaki zodiaku, nie biorą pod uwagę uczuć swojej partnerki. To oni narzucają jej warunki w relacji.

Mężczyzna
fot. Shutterstock

Właściciele tych znaków zodiaku w relacji z kobietą zwracają uwagę jedynie na własne potrzeby. Twierdzą, że nie muszą składać jej żadnych deklaracji.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości. Wywierają presję na innych

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie

Mężczyźni, którzy posiadają te znaki zodiaku, nie lubią niczego obiecywać. Nie wiedzą, na co będą mieli ochotę w przyszłości, więc rezygnują z rozmów na ten temat. Ich partnerka jest niepewna tego, co dalej się wydarzy. Oni jednak uważają, że powinna się dostosować do ich kaprysów.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Przedstawiciele tych znaków zodiaku myślą egoistycznie:

Baran

Baran nie widzi powodu, by pytać ukochaną o zdanie w jakiejkolwiek sprawie. Narzuca jej swoją wizję dotyczącą relacji i denerwuje się, kiedy mu się sprzeciwia. Brakuje mu nawet ochoty do tego, by wysłuchać, jaki jest jej punkt widzenia. Od razu zaczyna przekonywać ją do własnego. Nawet jeśli co chwilę zmienia zdanie, oczekuje od swojej partnerki, że zawsze będzie się z nim zgadzać.

Waga

Mężczyzna spod znaku Wagi nie lubi planowania przyszłości. Chociaż miewa wizje dotyczące tego, jak mogłaby ona wyglądać, często już po kilku dniach zaczyna zastanawiać się nad innymi możliwościami. Z tego powodu woli powiedzieć partnerce, że chciałby zdać się na los. W przeciwnym wypadku nie dotrzyma żadnej danej jej obietnicy.

Strzelec

Zodiakalny Strzelec ma negatywny stosunek do wszelkich zobowiązań. Uważa, że w każdej chwili w jego życiu może się wydarzyć coś takiego, czemu zapragnie się poświęcić. Ceni sobie wolność i możliwość samodzielnego decydowania o sobie. Cały czas podkreśla, że nie zamierza dostosowywać się do oczekiwań partnerki. Bywa impulsywny i nieprzewidywalny.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?