Zamknij

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku będą teraz nerwowi i skłonni do kłótni. Lepiej na nich uważaj

12.08.2022 14:17
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Jeśli chcesz uniknąć niepotrzebnych konfliktów, nie drażnij teraz mężczyzn spod tych znaków zodiaku. Nie będą umieli zapanować nad sobą.

Przedstawiciele tych znaków zodiaku w ciągu najbliższych tygodni nie będą potrzebowali wiele, by wypaść z równowagi. Jedna nieostrożna wypowiedź może sprawić, że wybuchną.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości. Wywierają presję na innych

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku będą teraz nerwowi

Właściciele tych znaków zodiaku w najbliższym czasie mogą mieć spore trudności z zachowaniem spokoju w kontaktach z płcią przeciwną. Pod wpływem Wenus w Lwie zaczną łatwo wpadać w gniew i niepokój. Lepiej więc ich nie prowokować.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku mogą teraz wywoływać kłótnie

Mężczyźni, którzy posiadają te znaki zodiaku, w najbliższych dniach będą najbardziej konfliktowi:

Byk

Byk poczuje się sfrustrowany swoją sytuacją życiową. Nie będzie wiedział, jak ją rozwiązać, bo zabraknie mu odwagi do wyrażania uczuć. Jeśli nie uda mu się przełamać wewnętrznych blokad, może próbować ukryć swoje zakłopotanie poprzez wybuch złości.

Rak

Rak w najbliższym czasie zacznie odczuwać kompleksy na punkcie własnej wrażliwości. Spróbuje więc pokazać, że ma o wiele twardszy charakter, niż się z pozoru wydaje. Trudno mu jednak będzie ustalić odpowiednie granice. Zupełnie niechcący zrani kogoś bliskiego i nie znajdzie odpowiedniego sposobu, by się z tego wytłumaczyć.

Baran

Mężczyzna spod znaku Barana będzie miał teraz tendencję do wyładowania swoich negatywnych emocji na ludziach w najbliższym otoczeniu. Zacznie krytykować swoich znajomych, a partnerkę może osądzać niemal cały czas. Lepiej jednak mu na to nie odpowiadać, bo zupełnie straci panowanie nad sobą.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?