Zamknij

Mężczyzna Ryby. 5 powodów, by umówić się z nim na randkę

17.02.2021 15:32
Randka
fot. Shutterstock

Mężczyzna spod znaku Ryb zaprosił cię na spotkanie, a ty nie wiesz, czy powinnaś się zgodzić? Ten artykuł pomoże ci podjąć właściwą decyzję.

Zastanawiasz się, czy mężczyzna Ryby zasługuje na to, żeby dać mu szansę? Jest wiele powodów, dla których wasza randka może się okazać niezapomnianym przeżyciem. Sprawdź, czego możesz się spodziewać.

Zobacz także: Horoskop partnerski. Te znaki zodiaku tworzą najbardziej dobrane pary

Mężczyzna Ryby. 5 powodów, by umówić się z nim na randkę

Mężczyzna spod znaku Ryb należy do żywiołu Wody. Oznacza to, że jest wrażliwy i czuły. Dlaczego warto dać mu szansę? Oto 5 powodów:

1. Jest romantykiem

Mężczyzna Ryby nie wstydzi się swoich uczuć. Wierzy w miłość i uważa, że bez niej życie nie ma sensu. Szuka kobiety, z którą może stworzyć związek i od razu mocno angażuje się w relację. Spodziewaj się po nim głębokich wyznań i romantycznych gestów.

2. To mężczyzna z wyobraźnią

W jego obecności nigdy nie zaczniesz się nudzić. Nawet jeśli na co dzień zajmuje się przyziemnymi rzeczami, w głębi serca zawsze pozostaje marzycielem. Ma niesamowitą fantazję, więc jest doskonałym rozmówcą. Na randce umie stworzyć atmosferę, dzięki której poczujesz się jak w bajce.

3. Interesuje się sztuką

To nie jest typ faceta, z którym będziesz musiała oglądać mecze jego ulubionej drużyny. Prędzej zabierze cię do teatru lub filharmonii. Lubi chodzić na wystawy i zwiedzać muzea. Szybko odkryjesz, że jest znawcą filmu i literatury, a podczas wizyt w jego domu posłuchasz świetnej muzyki.

4. Ma instynkt opiekuńczy

Jeśli potrzebujesz kogoś, kto przytuli cię wtedy, kiedy będziesz smutna, mężczyzna spod tego znaku jest najlepszym wyborem. Pan Ryba troszczy się o kobietę, na której mu zależy. Okazuje wiele czułości, obdarowuje prezentami i stara się pomagać jej w rozwiązywaniu problemów. Daj mu szansę, a zadba o ciebie jak nikt.

5. Nigdy cię nie skrzywdzi

Mężczyzna Ryby jest łagodny i delikatny. W żadnej sytuacji nie przyjmie postawy stereotypowego macho. Nie musisz się obawiać, że potraktuje cię bez szacunku i sprawi, że będziesz cierpiała. Może raz na jakiś czas odrobinę się wycofać, ale wynika to z jego nieśmiałości. Gdy przejmiesz inicjatywę, wynagrodzi ci to.

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?