Zamknij

Mężczyzna Byk. 5 powodów, by umówić się z nim na randkę

27.01.2021 15:32
Randka
fot. Shutterstock

Mężczyzna spod znaku Byka zaprosił cię na spotkanie, a ty nie jesteś pewna, czy powinnaś dać mu szansę? Poniższa lista pomoże ci dokonać odpowiedniego wyboru.

Zodiakalny Byk to dla wielu kobiet wymarzony partner. Wielu astrologów podkreśla także, że mężczyzna spod tego znaku jest najlepszym mężem i ojcem. Nie chcesz się sugerować stereotypami i potrzebujesz więcej szczegółów? Sprawdź, za co możesz go pokochać.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Byka? Poznaj sposób na to, żeby go w sobie rozkochać!

Mężczyzna Byk. 5 powodów, by umówić się z nim na randkę

Byk to znak zodiaku związany z żywiołem Ziemi. Dzięki temu jest stały w uczuciach i myśli zdroworozsądkowo. Jednak wcale nie jest nudny! Jego znakiem opiekuje się Wenus - planeta miłości. To sprawia, że ma wyczucie smaku, a na dodatek jest bardzo zmysłowy... Dlaczego warto dać mu szansę? Oto 5 powodów:

1. Zachwycą cię jego maniery

Byk jest prawdziwym dżentelmenem. Traktuje kobiety z szacunkiem i jest wierny tradycji. Co z tego, że mamy XXI wiek? On wciąż uważa, że to mężczyzna powinien się starać o kobietę. Przepuści cię w drzwiach, zapłaci rachunek, a po randce wyśle wiadomość z podziękowaniem za miły wieczór.

2. Otoczy cię opieką

Największą zaletą mężczyzny spod tego znaku jest to, że potrafi zapewnić kobiecie poczucie bezpieczeństwa. Nawet jeśli będzie to wasze pierwsze spotkanie, z łatwością spostrzeżesz, że Byk stara się odgadywać twoje potrzeby. Spodziewaj się też pytań: "Jesteś głodna?", "Nie jest ci zimno?". Odprowadzi cię pod sam dom, a jeśli mieszkasz daleko, na przystanku powie: "Odezwij się, jak wrócisz".

3. Poczujesz się ważna

Kiedy Byk postanawia nawiązać znajomość z kobietą, rzadko jest zainteresowany tylko jej aparycją. Najczęściej intryguje go przede wszystkim jej osobowość. Uważnie słucha tego, co ma mu do powiedzenia i pamięta nawet najdrobniejsze szczegóły. Będzie go obchodziło to, jakie książki lubisz czytać i jaki jest twój ulubiony film. Z miłą chęcią wysłucha opowieści o twoich marzeniach i planach.

4. Znajdziecie porozumienie

Mężczyzna Byk jest otwarty i tolerancyjny. Stara się nie oceniać innych, a zamiast tego dąży do tego, by zrozumieć ich zachowanie. Jeśli mu się spodobałaś, będzie mu na tym bardzo zależało. Zapomnij o facetach, którzy zakładają z góry, że wiedzą o tobie wszystko.

5. Rozpieści twoje zmysły

Jest prawdziwym smakoszem i ma doskonały gust. Zabierze cię do najlepszych restauracji w mieście albo sam ugotuje coś pysznego. Będzie świetnie ubrany, a zapach jego perfum sprawi, że ugną się pod tobą kolana. Byk wie, jak działać na kobiece zmysły. Możesz być pewna, że zadba o wszystkie twoje cielesne potrzeby. Mężczyźni spod tego znaku uwielbiają grę wstępną i w sypialni nie lubią się z niczym spieszyć. Podczas seksu dbają przede wszystkim o to, by zadowolić swoją partnerkę.

Zobacz także: Zodiakalny Byk w sypialni. Jakim jest kochankiem?

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?