Zamknij

Mąż spod znaku Raka. Największe wady i zalety

02.03.2021 15:32
Zakochana para
fot. Shutterstock

Czy zodiakalny Rak nadaje się na męża? Sprawdź, jak zachowuje się w małżeństwie.

Mąż spod znaku Raka ma w sobie wiele uroku, ale niektóre cechy jego charakteru mogą cię zniechęcić do podjęcia decyzji o wspólnym życiu. Zobacz, czego możesz się spodziewać po ślubie z mężczyzną Rakiem.

Zobacz także: Mąż spod znaku Byka. Największe wady i zalety

Mąż spod znaku Raka. Największe wady i zalety

Zodiakalny Rak może się wydawać doskonałym kandydatem na męża. Jest wrażliwy, ciepły i opiekuńczy. Jednak czy sprawdzi się jako partner na całe życie? Aby się o tym przekonać, przeczytaj ten artykuł.

Rak jako mąż może wiele razy cię zaskoczyć. Jakie są mocne i słabe strony mężczyzny spod tego znaku zodiaku? Te cechy charakteru dla niektórych kobiet mogą być zaletami, a inne uznają je za poważne wady. Sprawdź, co ty sama o nich myślisz. 

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz

Mąż spod znaku Raka - jaki jest?

Zastanawiasz się, jakich cech powinnaś się spodziewać po mężu spod znaku Raka? Oto najważniejsze z nich:

1. Jest troskliwy

Mężczyzna spod znaku Raka ma w sobie naturalny instynkt opiekuńczy i zależy mu na tym, by otoczyć partnerkę odpowiednią troską. Codziennie będzie sprawdzał, jak się czujesz i zawsze będzie okazywał ci wsparcie.

2. Ma w sobie ogromną wrażliwość

Zodiakalny Rak nie wstydzi się swoich emocji i chętnie je okazuje. Po ślubie zupełnie przestaje się z nimi ukrywać. Może wzruszać się do łez, a także przyznawać do lęku i niepewności.

3. Jest marzycielem

To mężczyzna z fantazją, jednak czasem brakuje mu zdrowego rozsądku. Jest bardzo prawdopodobne, że w waszym domu to ty będziesz musiała pamiętać o rachunkach czy zajmować się finansami. On zadba o romantyczne wieczory i tworzenie miłosnej atmosfery.

4. Rodzina jest dla niego najważniejsza

Wielu mężczyzn spod znaku Raka ma bardzo bliską relację z matką. Jeśli nie masz ochoty utrzymywać codziennych kontaktów z teściową i widywać się z nią w każdy weekend, zastanów się, zanim przyjmiesz jego oświadczyny. Rak marzy o dzieciach i jest wspaniałym ojcem, ale czasem za bardzo rozpieszcza swoje pociechy.

5. Ma zmienne nastroje i kaprysy

Rak ma trudności w radzeniu sobie ze stresem. Pod wpływem emocji może zamykać się w sobie, nie dotrzymywać obietnic i zachowywać się opryskliwie. Oczekuje wtedy od swojej partnerki spokoju i wyrozumiałości. Chce, żeby wiedziała, że za kilka godzin wszystko wróci do normy. Jeśli nie masz cierpliwości do takich sytuacji, w waszym domu często będą wybuchały awantury.

6. Nie umie walczyć o swoje

Mężczyzna Rak jest skromny i nieśmiały. Na etapie pierwszych randek wydaje się to urocze, a w związku niespecjalnie przeszkadza, jednak po ślubie może stanowić poważny problem. Jego kariera stanie w miejscu, bo nie będzie umiał pokazać, na co go stać. Zabraknie mu wiary w siebie, by spełniać marzenia. Jeśli nie będziesz umiała go ośmielić, może się poddać i zupełnie z nich zrezygnować.

Zobacz także: Te znaki zodiaku mają podwójną osobowość. Nigdy nie wiadomo, jak się zachowają

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?