Zamknij

Mąż spod znaku Panny. Największe wady i zalety

04.03.2021 15:38
Zakochana para
fot. Shutterstock

Czy mężczyzna spod znaku Panny nadaje się na męża? Sprawdź, jak zachowuje się w małżeństwie.

Mąż spod znaku Panny ma w sobie wiele uroku, ale niektóre cechy jego charakteru mogą cię zniechęcić do podjęcia decyzji o wspólnym życiu. Zobacz, czego możesz się spodziewać po ślubie z mężczyzną spod znaku Panny.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Mąż spod znaku Panny. Największe wady i zalety

Mężczyzna Panna może się wydawać doskonałym kandydatem na męża. Jest opiekuńczy, ale jednocześnie rozsądny. Czy sprawdzi się jako partner na całe życie? Aby się o tym przekonać, przeczytaj ten artykuł.

Mężczyzna Panna jako mąż może wiele razy cię zaskoczyć. Jakie są mocne i słabe strony mężczyzny spod tego znaku zodiaku? Te cechy charakteru dla niektórych kobiet mogą być zaletami, a inne uznają je za poważne wady. Sprawdź, co ty sama o nich myślisz. 

Zobacz także: Te znaki zodiaku lubią zakazane romanse. Mogą odbić ci partnera

Mąż spod znaku Panny - jaki jest?

Zastanawiasz się, jakich cech powinnaś się spodziewać po mężu spod znaku Panny? Oto najważniejsze z nich:

1. Jest bardzo poważny

Mężczyzna spod znaku Panny ma introwertyczne usposobienie i do wszystkiego podchodzi niezwykle poważnie. Emocje wzbudzają w nim nieśmiałość i nie potrafi z nich żartować. Każde twoje słowo będzie brał na serio.

2. Nie jest uwodzicielem

Nie spodziewaj się wspólnych romantycznych wieczorów, pełnych czułych gestów. Mężczyzna Panna woli szczerą rozmowę.

3. Może mieć problemy w sypialni

Intymność jest dla niego krępująca. W wielu przypadkach bywa tak, że otwiera się na seksualne doznania dopiero po ślubie. Będzie to jednak wymagało od ciebie cierpliwości. Jeśli będziesz go oswajać stopniowo, czekają cię wspaniałe chwile. Uważaj, by nie wywierać na nim presji. To najprostsza droga do tego, by zaproponował, żebyście zrezygnowali ze spania w jednym łóżku.

4. Chce, żebyś była naturalna i skromna

Lubisz makijaż i wyzywające ubrania? Mąż spod znaku Panny będzie ci o to robił awantury. On chce, by jego partnerka nosiła się skromnie i nie rzucała się w oczy. Jeśli będziesz przesadnie dbała o swój wygląd, wzbudzisz dodatkowo jego zazdrość.

5. Zaplanujecie wszystko wspólnie

Niewątpliwą zaletą mężczyzny spod tego znaku jest to, że uwzględnia zdanie swojej ukochanej przy podejmowaniu każdej decyzji dotyczącej przyszłości. Wszystkie ważne sprawy będziecie ustalali razem. Spodziewaj się jednak, że będzie od ciebie oczekiwał zdrowego rozsądku.

6. We wszystkim ci pomoże

Mężczyzna Panna uważa, że jego zadaniem jest ułatwianie życia partnerce. Rozwiąże za ciebie każdy problem i weźmie na siebie najbardziej przyziemne obowiązki. Możesz być tym uszczęśliwiona, ale tylko pod warunkiem, że nie jesteś zbyt rozrzutna. W waszym małżeństwie to mąż będzie się zajmował pieniędzmi. A to, co lubi najbardziej, to gromadzenie oszczędności.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku zarabiają najmniej pieniędzy. Mają sporo problemów w pracy

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?