Zamknij

Mąż spod znaku Lwa. Największe wady i zalety

03.03.2021 15:43
Zakochana para
fot. Shutterstock

Czy zodiakalny Lew nadaje się na męża? Sprawdź, jak zachowuje się w małżeństwie.

Mąż spod znaku Lwa ma w sobie wiele uroku, ale niektóre cechy jego charakteru mogą cię zniechęcić do podjęcia decyzji o wspólnym życiu. Zobacz, czego możesz się spodziewać po ślubie z mężczyzną Lwem.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Mąż spod znaku Lwa. Największe wady i zalety

Zodiakalny Lew może się wydawać doskonałym kandydatem na męża. Jest pewny siebie i przebojowy, to urodzony optymista. Jednak czy sprawdzi się jako partner na całe życie? Aby się o tym przekonać, przeczytaj ten artykuł.

Lew jako mąż może wiele razy cię zaskoczyć. Jakie są mocne i słabe strony mężczyzny spod tego znaku zodiaku? Te cechy charakteru dla niektórych kobiet mogą być zaletami, a inne uznają je za poważne wady. Sprawdź, co ty sama o nich myślisz. 

Zobacz także: Te znaki zodiaku lubią zakazane romanse. Mogą odbić ci partnera

Mąż spod znaku Lwa - jaki jest?

Zastanawiasz się, jakich cech powinnaś się spodziewać po mężu spod znaku Lwa? Oto najważniejsze z nich:

1. To prawdziwy król

Mężczyzna spod znaku Lwa jest pewny siebie i ma władczy charakter. W relacjach z ludźmi dąży do dominacji, często podejmuje za nich decyzje lub narzuca im warunki. Nie toleruje braku szacunku.

2. Jest ciepły i serdeczny

Jego królewskie zapędy w żaden sposób nie wpływają jednak na to, jak traktuje innych ludzi. Lew ma ogromne serce i na co dzień stara się je okazywać niemal każdemu. Wszyscy mogą liczyć na jego pomoc lub dobre słowo. Kiedy kocha, jest w pełni zaangażowany i odważnie wyraża swoje uczucia.

3. Wierność jest dla niego ważna

Zodiakalny Lew nigdy nie zdradzi swojej ukochanej, bo uważa, że to zachowanie poniżej jego poziomu. Jest oddanym i wiernym partnerem. Jako mąż często okazuje zazdrość i wymaga od kobiety, by unikała towarzystwa innych mężczyzn.

4. Jego żona może poczuć się jak gwiazda

Partnerka życiowa mężczyzny spod znaku Lwa codziennie czuje się jak królowa. Jej ukochany traktuje ją jak najważniejszą osobę na świecie. Nigdy nie żałuje pieniędzy na prezenty dla niej, a także robi wszystko, by sprawić jej przyjemność. Dba o to, by miała stylowe ubrania i nosiła biżuterię podkreślającą jej urodę. Na przyjęciach chodzi dumny jak paw. Powtarza wszystkim, że jego żona jest najpiękniejsza pośród wszystkich zgromadzonych kobiet.

5. Jest cudownym ojcem

Niewielu mężczyzn w zodiaku radzi sobie w roli ojca tak doskonale jak zodiakalny Lew. On wie, jak porozumieć się ze swoim dzieckiem - niezależnie od jego płci i wieku. Pociechy Lwa są w niego zapatrzone jak Simba w Mufasę i uwielbiają się z nim bawić, a także słuchają jego rad.

6. Jest przebojowy

Mężczyzna Lew odnosi w życiu wiele sukcesów. Jego osobowość pozwala mu zdobywać wszystko, na czym mu zależy. Lew nigdy się nie poddaje, bo wierzy w siebie i efekty swojej ciężkiej pracy. Ma jednak pewną wadę - może przesadnie się z tego powodu puszyć i wymagać od partnerki nieustannego wyrażania zachwytu. Jeśli go nie dostanie, będzie obrażony.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku zarabiają najmniej pieniędzy. Mają sporo problemów w pracy

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?