Zamknij

Mąż spod znaku Byka. Największe wady i zalety

23.02.2021 15:52
Przystojny mężczyzna
fot. Shutterstock

Czy zodiakalny Byk nadaje się na męża? Sprawdź, jak zachowuje się w małżeństwie.

Mąż spod znaku Byka ma wiele zalet, jednak znajdziesz w nim też wady, które mogą zniechęcić cię do związania się z nim na całe życie. Jeśli jeszcze nie podjęłaś decyzji o ślubie, ten artykuł ci w tym pomoże.

Zobacz także: Mężczyzna Byk. 5 powodów, by umówić się z nim na randkę

Mąż spod znaku Byka. Największe wady i zalety

Zodiakalny Byk jest przez astrologów uważany za najlepszego kandydata na męża. Mimo to według niektórych kobiet mężczyzna spod tego znaku nie sprawdza się w roli partnera życiowego.

Jakie są mocne i słabe strony mężczyzny spod tego znaku zodiaku? Te cechy charakteru dla niektórych kobiet mogą być zaletami, a inne uznają je za poważne wady. Sprawdź, co ty sama o nich myślisz. 

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz

Mąż spod znaku Byka - jaki jest?

Zastanawiasz się, jakich cech powinnaś się spodziewać po mężu spod znaku Byka? Oto najważniejsze z nich:

1. Opiekuńczość

Mężczyzna spod znaku Byka stawia sobie za punkt honoru, by jak najlepiej opiekować się rodziną. Zajmuje się swoimi dziadkami i rodzicami, a żona i dzieci są dla niego oczkiem w głowie. Zrobi wszystko dla ich dobra i bezpieczeństwa. Jeśli ma rodzeństwo, z pewnością będziesz musiała spędzać z nim czas. Nie wykręcisz się też od wizyt u teściów.

2. Nigdy nie zdradzi swojej kobiety

Wierność i lojalność Byka są wspaniałymi cechami - jednak warto wiedzieć, że od partnerki oczekuje tego samego. Jest zazdrosny i nie toleruje obecności mężczyzn w jej pobliżu. Jego zaborczość może wydawać się intrygująca na etapie zalotów, ale po ślubie bywa męcząca.

3. Wierzy w tradycyjny podział ról w związku

Chociaż mamy XXI wiek, wielu mężczyzn spod znaku Byka wciąż marzy o posiadaniu żony, która zadba przede wszystkim o dom i przygotowanie posiłków. Wspierają wybrankę w robieniu kariery, jednak w tajemnicy przed nią marzą o potomstwie. Mąż spod tego znaku może namawiać cię na dziecko nawet wtedy, gdy przyznasz, że jeszcze nie jesteś gotowa, by zostać matką.

4. Zawsze ma rację

Legendarna upartość osób spod tego znaku to problem dobrze znany ich partnerom. Tylko dojrzałe emocjonalnie Byki potrafią słuchać innych i są skłonne się zastanowić, czy rzeczywiście mają rację. Większość jest przekonana, że zawsze wiedzą wszystko najlepiej. Lubią też dominować i decydować za swoich bliskich.

5. Bywa materialistą

Znak Byka jest silnie związany z pieniędzmi. Są one dla niego bardzo ważne. Może się to objawiać na dwa sposoby - poprzez oszczędność, a nawet skąpstwo, lub zamiłowanie do luksusu. Warto jednak mieć na uwadze, że mężczyzn spod tego znaku mało co denerwuje w takim stopniu jak rozrzutność. Jeśli masz skłonność do tego, by nierozmyślnie wydawać pieniądze, Byk z pewnością zacznie cię pouczać.

6. Nie cierpi zmian

Byki uwielbiają rutynę. Daje im ona poczucie bezpieczeństwa. Nie przepadają za zmianami i nie lubią próbować nowych rzeczy.  Chętnie wracają do tych samych, sprawdzonych miejsc - np. restauracji czy hoteli. Lubią mieć uporządkowane życie.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku zarabiają najmniej pieniędzy. Mają sporo problemów w pracy

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?