Zamknij

Mąż spod znaku Bliźniąt. Największe wady i zalety

01.03.2021 15:33
Przystojny mężczyzna
fot. Shutterstock

Czy zodiakalny Bliźniak nadaje się na męża? Sprawdź, jak zachowuje się w małżeństwie.

Mąż spod znaku Bliźniąt ma w sobie wiele uroku, ale niektóre cechy jego charakteru mogą cię zniechęcić do podjęcia decyzji o wspólnym życiu. Zobacz, czego możesz się spodziewać po ślubie z mężczyzną Bliźniakiem.

Zobacz także: Mężczyzna Byk. 5 powodów, by umówić się z nim na randkę

Mąż spod znaku Bliźniąt. Największe wady i zalety

Mężczyzna Bliźnięta może się wydawać doskonałym kandydatem na męża. Jest inteligentny, ma świetny styl i potrafi zrobić wrażenie na otoczeniu. Jednak czy sprawdzi się jako partner na całe życie? Aby się o tym przekonać, przeczytaj ten artykuł.

Zodiakalny Bliźniak jako mąż może wiele razy cię zaskoczyć. Jakie są mocne i słabe strony mężczyzny spod tego znaku zodiaku? Te cechy charakteru dla niektórych kobiet mogą być zaletami, a inne uznają je za poważne wady. Sprawdź, co ty sama o nich myślisz. 

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz

Mąż spod znaku Bliźniąt - jaki jest?

Zastanawiasz się, jakich cech powinnaś się spodziewać po mężu spod znaku Bliźniąt? Oto najważniejsze z nich:

1. Jest bardzo pomysłowy

Mężczyzna spod znaku Bliźniąt jest ciekawy świata i ma dużo zainteresowań. To bardzo kreatywny znak zodiaku, więc czeka cię z nim wiele przygód. Nie lubi się nudzić, jego umysł musi być czymś stale zajęty. Czasem trudno przy nim odpocząć.

2. Buzia mu się nie zamyka

Bliźnięta są najbardziej gadatliwe spośród wszystkich znaków zodiaku. Uwielbiają mówić, najchętniej o sobie. Mają tendencję do analizowania całego swojego życia i godzinami rozważają znaczenie tego, co ich spotkało. Jeśli lubisz posiedzieć w ciszy, nie przyjmuj oświadczyn od pana spod znaku Bliźniąt. On nieustannie się nad czymś zastanawia, a będzie chciał o tym opowiadać właśnie tobie. Od rana do nocy.

3. Potrzebuje wolności

Jesteś zaborcza? To nie jest partner dla ciebie. Mężczyzna Bliźnięta nawet po ślubie nieustannie podkreśla swoją niezależność i nie pozwala na to, by go kontrolować. Jeśli będzie miał ochotę wyjechać na cały weekend z kolegami, po prostu to zrobi. Astrologowie uważają, że ten znak zodiaku jest też najbardziej skłonny do zdrady.

4. Woli mieć osobną sypialnię

Bliźniak jest z natury intelektualistą i myślicielem. Jak każdy znak żywiołu Powietrza, czasem zapomina o swoich cielesnych potrzebach. Z biegiem lat seks coraz bardziej mu się nudzi, nawet jeśli w młodym wieku miał na niego ochotę cały czas. Przekona cię, żebyście spali osobno, bo tak jest wygodniej. To nie jest typ męża, który przytuli cię w nocy.

5. Chce być rozumiany

Oczekuje od partnerki pełnego zrozumienia i akceptacji. Jako jego żona będziesz musiała zawsze stać po jego stronie. Bliźniak wymaga od swojej ukochanej tolerancji dla wszystkich swoich dziwactw i kaprysów. Jego zaletą jest jednak to, że stara się odwdzięczyć tym samym.

6. Ma wybujałą fantazję

Zodiakalne Bliźnięta lubią koloryzować. Koledzy twojego męża pogratulują ci sukcesów, których wcale nie odniosłaś. Będzie miał do ciebie ogromny żal, jeśli zaprzeczysz wszystkiemu, co im o tobie opowiadał. Powie, że przecież chciał ukazać cię w jak najlepszym świetle.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku zarabiają najmniej pieniędzy. Mają sporo problemów w pracy

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?