Zamknij

Mąż spod znaku Barana. Największe wady i zalety

22.02.2021 15:05
Randka
fot. Shutterstock

Czy zodiakalny Baran nadaje się na męża? Sprawdź, jak zachowuje się w małżeństwie.

Mąż spod znaku Barana ma wiele zalet, jednak jego wady mogą wpłynąć na pogorszenie relacji. Jeśli nie podjęłaś jeszcze decyzji o ślubie, ten artykuł ci w tym pomoże.

Zobacz także: Te znaki zodiaku lubią zakazane romanse. Mogą odbić ci partnera

Mąż spod znaku Barana. Największe wady i zalety

Zodiakalny Baran jako mąż udowadnia, że ma silną osobowość. Jakie są mocne i słabe strony mężczyzny spod tego znaku? Te cechy charakteru dla niektórych kobiet mogą być zaletami, a inne uznają je za poważne wady. Sprawdź, co ty sama o nich myślisz.

1. Do późnej starości pozostaje dzieckiem

Mężczyzna Baran nieustannie poszukuje przygód, a także marzy o wolności. Jeśli decyduje się na ślub, początkowo traktuje to jak zabawę i kolejne życiowe wyzwanie. Może też po prostu marzyć o tym, by zorganizować lepsze wesele niż inni. Ma ogromną skłonność do rywalizacji. Chce, by wszyscy wypadali gorzej od niego.

2. On nienawidzi się nudzić

Każdego dnia będzie chciał urozmaicać wam życie. Potrzebuje intensywnych doznań, nie potrafi usiedzieć w miejscu. Rutyna to jego największy wróg. Siedzenie na kanapie go nie interesuje. Uwielbia ruch i często uprawia sporty.

3. Ma wiele cech lidera i pragnie wszystkimi rządzić

Nie tylko w pracy, lecz także w życiu prywatnym ma silną, dominującą osobowość. Sam nie słucha niczyich rad, bo uważa, że zawsze ma rację. Denerwuje się, gdy ktoś mu się przeciwstawia. Od kobiety oczekuje uległości i jest o nią bardzo zazdrosny.

4. Jest impulsywny i spontaniczny

Działa najczęściej w pośpiechu, zbyt szybko albo na ostatnią chwilę. Podąża za swoim instynktem i emocjami. Często ma ochotę zrealizować nawet najbardziej szalone pomysły, nie zastanawiając się nad tym, czy nie przyniosą one negatywnych konsekwencji. Można z nim przeżyć niezapomnianą przygodę, ale też wpakować się w kłopoty.

5. Ma ognisty temperament

Z mężczyzną Baranem nawet zakupy w supermarkecie mogą zamienić się w randkę, a nawet i grę wstępną. Nagle porwie cię na wycieczkę, po której wrócicie do domu dopiero następnego dnia. Nie będzie chciał słuchać o tym, że jutro masz ważną prezentację w pracy. Dla niego życie jest po to, żeby się bawić.

6. To niezaspokojony kochanek

Seks jest dla niego bardzo ważny. Mąż spod tego znaku z pewnością nie zgodzi się na oddzielne sypialnie. Obrazi się, gdy kilka razy mu odmówisz. Będzie sfrustrowany i może poszukać romansu, aby zaspokoić swoje żądze. Baran pozostaje wierny kobiecie, dopóki czuje, że ona należy do niego. Brak seksu w związku jest dla niego równoważny z rozstaniem.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku szybko decydują się na ślub. Oświadczają się po kilku miesiącach znajomości

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?