Zamknij

Matki spod tych znaków zodiaku zaniedbują swoje dzieci. Prawie wcale ich nie znają

20.05.2022 14:16
Kobieta
fot. Shutterstock

Kobiety spod tych znaków zodiaku nie są zbyt dobrymi matkami. W ogóle nie interesują się życiem swoich dzieci.

Matki spod tych znaków zodiaku stawiają swoje dobro na pierwszym miejscu. Chcą, by ich wymagania wobec dzieci zostały spełnione, ale rzadko zastanawiają się nad tym, jak mogłyby się za to odwdzięczyć.

Zobacz także: Mężowie spod tych znaków zodiaku to zazdrośnicy. Pilnują żony na każdym kroku

Matki spod tych znaków zodiaku zaniedbują swoje dzieci

Matki, które posiadają te znaki zodiaku, starają się dbać o pozory, jednak niespecjalnie interesują się życiem swoich pociech. Mają tendencję do tego, by bardziej skupiać się na sobie, niż na ich potrzebach. Często nawet nie wiedzą, co czuje i myśli syn lub córka.

Matki spod tych znaków zodiaku prawie nie znają swoich dzieci

Kobiety spod tych znaków zodiaku są nieczułymi matkami:

Waga

Zodiakalna Waga nie radzi sobie w roli matki, bo dąży do stworzenia obrazu idealnej rodziny. Ilekroć musi się zmierzyć z jakimś problemem, ucieka od niego i stara się zachowywać tak, jakby nie miał znaczenia. Lubi opowiadać znajomym, że ma wspaniałą relację z dziećmi, ale w rzeczywistości prawie wcale z nimi nie rozmawia.

Panna

Panna jest surową i wymagającą matką. W stosunku do swoich dzieci jest chłodna, kieruje się zdrowym rozsądkiem. Nie chce się przy nich zanadto rozczulać, bo boi się, że wtedy przestaną słuchać jej wskazówek i zaczną okazywać brak szacunku. Do późnego wieku nie zdaje sobie sprawy z tego, że czuły się przez nią odtrącane.

Lew

Lwica z pewnością nie należy do kobiet, które po urodzeniu dziecka poświęcają dla niego całe życie. Jest wręcz przeciwnie - jeśli już decyduje się na założenie rodziny, w żaden sposób nie rezygnuje ze swoich pasji i zainteresowań. Jej dzieci często mają wrażenie, że są jedynie dodatkiem do jej codzienności.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?