Zamknij

Mars w Wadze we wrześniu 2021 roku. Te znaki zodiaku powinny uważać na słowa

15.09.2021 12:52
Kobieta
fot. Shutterstock

15 września 2021 roku Mars przeszedł do powietrznego znaku Wagi. Wróży to nieporozumienia, które mogą doprowadzić do poważnych konfliktów.

Od 15 września 2021 roku planeta Mars będzie stacjonować w znaku Wagi. Ten układ wywrze ogromny wpływ na część znaków zodiaku.

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz

Mars w Wadze w 2021 roku - horoskop

Osoby spod tych znaków zodiaku w nadchodzących dniach odczują dużą zmianę w ich nastawieniu do świata zewnętrznego. Zaczną się zachowywać inaczej niż zwykle, co może nie spodobać się ich bliskim. Może to doprowadzić do wielu nieporozumień i kłótni.

Mars w Wadze w 2021 roku - horoskop

Osoby spod tych znaków zodiaku mogą się teraz szczęśliwie zakochać:

Waga

Zodiakalna Waga wciąż pozostaje pod wpływem Wenus, która w sierpniu przebywała w jej znaku. Teraz, gdy miejsce tej planety zajął Mars, wywoła to dużą nerwowość. Waga stanie się kłótliwa, a obiektem jej ataków może być przede wszystkim ukochana osoba.

Panna

Panna w nadchodzącym czasie będzie chwiejna i niezdecydowana. Nabierze ochoty, by chociaż na chwilę schować się przed światem i z nikim nie kontaktować. Jednak prędzej czy później będzie musiała odpowiedzieć na życzenia urodzinowe. Są duże szanse, że powie wtedy nie to, co chciała. Ktoś poczuje się tym zraniony.

Lew

Także znak zodiaku urodzony w sierpniu odczuje wpływ tego tranzytu - z dnia na dzień nabierze dystansu do spraw, na których teoretycznie powinno mu zależeć. Rodzina i znajomi będą mieć do niego pretensje, że niczym się nie przejmuje i cały czas odpoczywa. Lew prawdopodobnie zignoruje te upomnienia, czym może kogoś doprowadzić do szału.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać