Zamknij

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku najlepiej całują. Nigdy nie będziesz miała ich dosyć

29.11.2021 13:36
Zakochani
fot. Shutterstock

Jak twierdzi astrolożka Sadhika Sehgal, to właśnie mężczyźni spod tych znaków zodiaku potrafią sprawić, że ich pocałunków nigdy się nie zapomina. Sprawdź, czy twój wymarzony partner znalazł się na liście.

Mężczyźni, którzy posiadają te znaki zodiaku, potrafią zamienić zwyczajnego całusa w niezapomniane przeżycie. Nikt nie całuje tak dobrze jak oni.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Mężczyźni spod tego znaku zodiaku najlepiej całują

Przedstawiciele tych znaków zodiaku zostali wymienieni na pierwszym miejscu najlepiej całujących mężczyzn według znaku zodiaku. Astrolożka Sadhika Sehgal wybrała Lwa, Strzelca i Byka, bo to właśnie o nich kobiety najczęściej mówią, że ich pocałunków nie da się zapomnieć.

Mężczyźni spod tego znaku zodiaku całują tak, że nigdy nie będziesz miała ich dosyć

Oto najbardziej całuśni mężczyźni w całym zodiaku:

Lew

Kiedy Lew całuje i pieści partnerkę, jest temu w pełni oddany. Reszta świata zupełnie się dla niego nie liczy. Nie interesuje go również to, czy znajduje się właśnie na środku ruchliwej ulicy czy w domowym zaciszu. Potrafi całować kobietę tak, by czuła się najważniejszą osobą na Ziemi.

Strzelec

Strzelec nigdy nie jest zestresowany podczas zbliżenia z kobietą. Umie więc improwizować, a nawet bawić się pieszczotami. Kiedy całuje ukochaną, potrafi być przy tym odrobinę natarczywy, jednak robi to zawsze w taki sposób, który podoba się drugiej stronie. Kobieta marząca o kimś, kto wreszcie przyciśnie ją do ściany i zacznie całować, marzy właśnie o Strzelcu.

Byk

Kobiety uwielbiają Byka przede wszystkim za to, że jest niewyobrażalnie czuły. Żaden inny mężczyzna w zodiaku nie potrafi dotykać kobiety z taką uważnością i delikatnością. Z niczym się nie spieszy i dba o swoją partnerkę. Jednak kiedy tylko zechce, potrafi stać się namiętny i pełen pasji. Ten znak zodiaku potrafi całować się godzinami, ale ukochana nigdy nie ma dosyć jego ust.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.