Zamknij

Te znaki zodiaku najczęściej biorą ślub dla pieniędzy. Jedno miejsce na liście może cię zaskoczyć

16.11.2021 14:37
Zakochani
fot. Shutterstock

Osoby spod tych znaków zodiaku wybierają partnerów, którzy mogą się pochwalić wysokimi zarobkami. Jak podaje elle.pl, to one są najczęściej zainteresowane związkami z profitem.

Przedstawiciele tych znaków zodiaku zwracają uwagę na sytuację materialną swoich potencjalnych małżonków. Liczą na to, że uda im się wziąć ślub z osobą, która poprawi ich status finansowy. 

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Te znaki zodiaku najczęściej biorą ślub dla pieniędzy

Choć każdy z tych 3 znaków zodiaku robi to z innego powodu, wszystkie dążą do tego, by znaleźć partnera posiadającego sporo pieniędzy. Może on pochodzić z zamożnej rodziny albo mieć głowę do interesów. Jeśli stać go na wszystkie zachcianki, staje się w ich oczach o wiele bardziej atrakcyjny.

Te znaki zodiaku wybierają małżeństwo dla pieniędzy

Osoby spod tych znaków zodiaku chcą się wzbogacić dzięki partnerowi:

Lew

Zodiakalny Lew uwielbia wygodne, luksusowe życie. Często zachowuje się tak, jakby urodził się w pałacu i nie potrafił potem odnaleźć w zwyczajnej rzeczywistości. Marzy o tym, by znaleźć partnera, z którym mógłby żyć bez żadnych ograniczeń.

Skorpion

Skorpion niemal przez cały czas zamartwia się tym, że zabraknie mu pieniędzy. Według astrologów nie byłoby nawet żadnej przesady w stwierdzeniu, że ten znak zodiaku nie śpi przez to po nocach. Wiele razy zdarza mu się fantazjować o znalezieniu bogatego partnera i wejściu z nim w związek małżeński. Sądzi, że to rozwiązałoby wszystkie jego problemy.

Strzelec

Strzelec z pozoru wydaje się niespecjalnie zainteresowany finansami. Ma osobowość dziecka, lubi się bawić i nie potrafi zbyt długo skupiać się na pracy. Mimo to jest uważany za jeden ze znaków, które chciałyby wieść dostatnie życie dzięki partnerowi. Strzelec nie potrafi bowiem wytrzymać bez regularnych podróży. Małżeństwo z bogatą osobą pozwoliłoby mu na to, by zwiedzić cały świat.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.