Zamknij

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku z wiekiem stają się przystojniejsi. Ich żony nigdy nie żałują ślubu

20.10.2021 14:16
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Panowie spod tych znaków zodiaku starzeją się z wielką godnością. Nigdy nie narzekają na swój wiek, bo z roku na rok coraz lepiej się prezentują.

Właściciele tych znaków zodiaku są jak wino - im starsi, tym lepsi. Oni wyglądają świetnie nawet w podeszłym wieku.

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku z wiekiem stają się przystojniejsi

Przedstawiciele tych znaków zodiaku posiadają takie rysy twarzy, że upływający czas w żaden sposób nie szkodzi ich wyglądowi. Jest wręcz przeciwnie - najlepiej prezentują się po czterdziestce, a na starość wzbudzają powszechną zazdrość pośród swoich rówieśników.

Mężczyźni spod tych znaków zodiaku pięknie się starzeją

Panowie spod tych znaków zodiaku stają się przystojniejsi z wiekiem:

Lew

Zodiakalny Lew, Ben Affleck, prawie 20 lat temu był związany z jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie - Jennifer Lopez. W tym roku, ku zaskoczeniu wszystkich, para do siebie wróciła. Uwadze komentatorów nie umknęło, że zakochani wyglądają tak, jakby w ogóle się nie starzeli. Często odzywają się głosy, że wyglądają nawet lepiej niż w 2004 roku, kiedy się rozstali. Co ciekawe, Jennifer również urodziła się pod znakiem Lwa.

Zobacz także: Jennifer Lopez znów zachwyciła figurą w bikini. Gwiazda ciężko pracuje nad sylwetką

Koziorożec

Mężczyzna spod znaku Koziorożca przez całe życie pozostaje aktywny i pełen pomysłów. Nie rezygnuje ze sportu i umie zadbać o równowagę pomiędzy pracą a przyjemnościami. Ma naturalne wyczucie, które podpowiada, co mu służy, a z czego powinien zrezygnować. Doskonałym przykładem na to jest Bradley Cooper. Czy potraficie uwierzyć, że aktor ma 46 lat?

Strzelec

Jak starzeje się mężczyzna spod znaku Strzelca? Wystarczy spojrzeć na jednego ze słynnych aktorów. Brad Pitt (ur. 18 grudnia 1963) ma 57 lat i wciąż wzbudza zachwyt swoim wyglądem. Siwizna tylko dodaje mu uroku. Do dziś pozostaje obiektem marzeń kobiet z całego świata.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać