Zamknij

Kto powiedział, że ślub możemy wziąć tylko raz? Te znaki zodiaku stają przed ołtarzem co kilka lat

07.10.2021 14:26
Zakochani
fot. Shutterstock

Te znaki zodiaku wcale nie wierzą w to, że w życiu kocha się tylko raz. Mogą obdarzyć uczuciem kilka różnych osób i z każdą z nich stanąć na ślubnym kobiercu.

Osoby spod tych znaków zodiaku wraz z biegiem życia zmieniają się do tego stopnia, że przestają dobrze się czuć w swoim małżeństwie. Wtedy odchodzą bez wyrzutów sumienia. Wierzą, że zawsze powinny szukać szczęścia.

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz

Te znaki zodiaku biorą ślub kilka razy w życiu

Właściciele tych znaków zodiaku nie uważają ślubu za wydarzenie, podczas którego przysięgają zostać przy kimś na całe życie. Perspektywa rozwodu wcale ich nie przeraża. Często rozstają się ze swoimi małżonkami i zaczynają związek z kimś innym. Nie walczą o relacje, w których pojawiają się problemy.

Te znaki zodiaku mogą porzucić żonę albo męża dla kogoś innego

Te znaki zodiaku najczęściej się rozwodzą:

Waga

Waga to najbardziej niezdecydowany znak zodiaku. Osoby, które urodziły się pod koniec września lub w październiku, najczęściej nigdy nie wiedzą, czy dokonały dobrego wyboru, przysięgając komuś miłość na całe życie. Tak naprawdę nie są pewne tego, co tak naprawdę czują do męża lub żony. 

Rak

Ten znak zodiaku jest uważany za lojalny i oddany partnerowi, ale nie powinno się zapominać, jak bardzo jest emocjonalny i zmienny. W pewnym momencie życia może dojść do wniosku, że czuje się nieszczęśliwy i dusi się w swoim małżeństwie. Wtedy Rak postanawia poszukać miłości swojego życia.

Bliźnięta

Bliźniak szybko się nudzi, gdy w jego życiu nie zachodzą żadne spektakularne zmiany. Gdy do związku zakrada się szara codzienność, on zaczyna rozglądać się za romansem. Kiedy pojawi się w jego życiu ktoś, kto go zafascynuje, decyduje się na nowy związek bez chwili zastanowienia.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać