Zamknij

Kobiety spod tych znaków zodiaku w styczniu powinny zakończyć swój związek. Ta relacja przyniesie im wiele bólu

10.01.2022 15:03
Zakochani
fot. Shutterstock

Przedstawicielki tych znaków zodiaku na początku 2022 roku zrozumieją, że relacja, w której się znajdują, nie ma żadnej przyszłości. To odpowiedni czas na to, by odejść i postawić na swój rozwój.

Kobiety spod tych znaków zodiaku w nadchodzących dniach uświadomią sobie, że są związane z mężczyzną, który wcale ich nie uszczęśliwia. Astrologowie radzą, by zakończyć ten związek i zaczekać na prawdziwą miłość.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Horoskop miłosny na styczeń 2022

Przedstawicielki tych znaków zodiaku przed końcem stycznia 2022 roku mogą podjąć decyzję o zerwaniu relacji z mężczyzną, na którym jeszcze niedawno bardzo im zależało. Zauważą, że w rzeczywistości wcale do niego nie pasują i nie czują się przez niego dobrze traktowane. Układ gwiazd wskazuje, że powinny zerwać tę znajomość i skupić się na sobie. W przeciwnym wypadku będą coraz bardziej nieszczęśliwe.

Kobiety spod tych znaków zodiaku w styczniu powinny zakończyć swój związek

Właścicielki tych znaków zodiaku będą cierpiały, jeśli nie podejmą teraz decyzji o zerwaniu:

Wodnik

Pani spod znaku Wodnika od dłuższego czasu czuje się ignorowana przez swojego mężczyznę, jednak nie ma odwagi się do tego przyznać. Ciężko jej sobie wyobrazić życie w pojedynkę, więc robi dobrą minę do złej gry. W rzeczywistości coraz częściej bywa jej przykro, a na dodatek ma podejrzenia, że ukochany nie jest jej wierny. Jeśli od niego odejdzie, natychmiast odżyje i odzyska wewnętrzną siłę.

Skorpion

Przedstawicielka tego znaku może w najbliższym czasie dojść do wniosku, że wcale nie zakochała się w swoim obecnym partnerze. Przywiązała się do niego, bo w jej życiu od dawna nie było żadnego mężczyzny i czuła się samotna. Pani Skorpion już niedługo się jednak przekona, że na prawdziwą miłość lepiej poczekać. Zamiast marnować czas na tworzenie związku na siłę, powinna teraz skupić się na odnowieniu kontaktu z przyjaciółmi.

Byk

Pani Byk bezskutecznie starała się zwrócić na siebie uwagę partnera i doprosić się o odrobinę czułości. Teraz zauważy, że jest on bardziej zainteresowany swoimi kolegami i pracą niż spędzaniem czasu w jej towarzystwie. Nie powinna jednak z tego powodu płakać. O wiele lepiej będzie zająć się własnym rozwojem, a także zadbać o swój wygląd. W ciągu kilku nadchodzących tygodni warto postarać się wprowadzić pozytywne zmiany do swojego życia. Już w marcu panią Byk czeka bowiem randka z nową miłością.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?