Zamknij

Kobiety spod tych znaków zodiaku w październiku czeka duża zmiana. Powinny być przygotowane

29.09.2022 11:08

Zaćmienie Słońca w Skorpionie 25 października 2022 sprawi, że nadchodzące tygodnie będą niespokojne. Niektóre znaki zodiaku muszą teraz szczególnie uważać.

Kobieta
fot. Shutterstock

Przedstawicielki tych znaków zodiaku nie powinny teraz niczego planować. Ich życie potoczy się zupełnie inaczej, niż się spodziewają.

Zobacz także: Zbliża się najmroczniejsze zjawisko tej jesieni. Astrologowie ostrzegają przed jego wpływem

Kobiety spod tych znaków zodiaku w październiku czeka duża zmiana

Horoskop na październik 2022 roku wskazuje, że za sprawą zbliżającego się zaćmienia Słońca wiele znaków zodiaku straci kontrolę nad swoim życiem. Niespodziewane zwroty akcji mogą zmusić niektóre osoby do zmiany dotychczasowych planów. Dla kobiet spod tych znaków zodiaku może to oznaczać rozstanie z partnerem albo konieczność zmiany pracy.

Kobiety spod tych znaków zodiaku powinny być teraz przygotowane na zmiany

Właścicielki tych znaków zodiaku spotka teraz wiele niespodzianek:

Waga

Waga może w nadchodzącym czasie dojść do wniosku, że jej wcześniejsze decyzje miłosne nie miały większego sensu. Przestanie czuć się szczęśliwa z obecnym partnerem albo zacznie się zastanawiać, czy słusznie wybrała mężczyznę, z którym się spotyka. Intuicja podpowie jej, jak powinna postąpić. Z dnia na dzień postanowi wprowadzić zmiany do swojego życia i nic nie będzie w stanie jej przed tym powstrzymać - nawet jej własny zdrowy rozsądek.

Lew

Lwica w nadchodzących dniach nie powinna zakładać niczego z góry. Przez cały miesiąc nie będzie mogła być pewna swoich spraw - zaczną się zmieniać jak w kalejdoskopie. Za każdym razem, gdy wyrobi sobie opinię na jakiś temat, poczuje się zmuszona, by sformułować ją zupełnie od nowa. Jeśli nie zachowa w tym miesiącu odpowiedniej otwartości, wiele razy się rozczaruje.

Byk

Pani spod znaku Byka może niedługo zostać poinformowana o zmianie dotyczącej swojego stanowiska w pracy. Muszą się do niej dostosować, bo w przeciwnym wypadku będzie pozbawiona zatrudnienia. Zanim jej sprawy zawodowe wrócą do normy, minie kilka tygodni. Teraz szef może postawić wymagania, które będą dla niej zaskoczeniem.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?