Zamknij

Kobiety spod tych znaków zodiaku trafiają na najgorszych wielbicieli. Przeżywają przez nich katusze

29.06.2022 12:38
Kobieta
fot. Shutterstock

Właścicielki tych znaków zodiaku nie mają szczęścia do mężczyzn, którzy są nimi zainteresowani. Ich adoratorzy często przysparzają im zmartwień.

Kobiety spod tych znaków zodiaku niedługo cieszą się z tego, że spodobały się danemu mężczyźnie. Po krótkim czasie znajomości odkrywają, że znajomość z nim jest bardzo męcząca.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości. Wywierają presję na innych

Kobiety spod tych znaków zodiaku trafiają na najgorszych wielbicieli

Właścicielki tych znaków zodiaku mają ogromnego pecha do adoratorów. Podobają się mężczyznom, którzy mają ciężki charakter. Trudno z nimi wytrzymać, ale trzeba znaleźć na to sposób - kiedy się zakochają, nie ma już możliwości, by się ich pozbyć.

Kobiety spod tych znaków zodiaku przeżywają katusze przez swoich wielbicieli

Przedstawicielki tych znaków zodiaku nie mają szczęścia w miłości:

Wodnik

Pani spod znaku Wodnika często trafia na nieudaczników. Zwraca uwagę mężczyzn posiadających tendencję do użalania się nad sobą. Każdy z nich liczy na to, że w jej obecności nareszcie znajdzie pomysł na siebie i odkryje, co chciałby robić w życiu. Po kilku tygodniach znajomości zasypują ją wyznaniami, że bez niej z niczym sobie nie poradzą.

Byk

Pani Byk przyciąga do siebie wielbicieli, którzy nie potrafią odpowiednio zająć się swoją karierą. Wielu jej partnerów skrycie liczy na to, że w przyszłości będą przez nią utrzymywani. Imponuje im jej pracowitość, ale sami są z natury dość leniwi.

Baran

Kobieta spod znaku Barana lubi rządzić i rozkazywać. Jednak kiedy ma do czynienia z ludźmi, którzy nie potrafią sami o sobie decydować, nie sprawia jej to żadnej przyjemności. Jej wielbiciele bardzo często oczekują, że będzie się nimi opiekowała. Mogą nawet zachowywać się tak, jakby była ich matką.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?