Zamknij

Kobiety spod tych znaków zodiaku spędzą jesień samotnie. To będzie dla nich smutny czas

30.09.2022 14:48

Horoskop miłosny na jesień 2022 roku nie jest zbyt łaskawy dla kobiet spod tych znaków zodiaku. Najbliższe tygodnie mogą przynieść im wiele rozczarowań.

Kobieta
fot. Shutterstock

Kobiety spod tych znaków zodiaku w najbliższym czasie powinny skupić się przede wszystkim na sobie. Układ gwiazd nie pomoże im w znalezieniu miłości.

Zobacz także: Pary spod tych znaków zodiaku rozstają się bez słowa. Nie składają sobie żadnych wyjaśnień

Horoskop miłosny na jesień 2022 roku

Jesień to pora roku, w której odczuwamy samotność bardziej niż zwykle - brakuje nam bliskiej osoby, do której moglibyśmy się przytulić. Wiele kobiet wraz z nadejściem chłodnych wieczorów zaczyna wypatrywać swojej drugiej połówki. Niektóre mają szczęście i rzeczywiście ją znajdują, ale są i takie, którym się to nie udaje. Według horoskopu miłosnego na najbliższe miesiące rozczarowania czekają panie spod znaku Barana, Ryb i Raka.

Kobiety spod tych znaków zodiaku spędzą jesień samotnie. To będzie dla nich smutny czas

Właścicielki tych znaków zodiaku nie znajdą partnera w ciągu kilku najbliższych miesięcy:

Baran

Pani Baran w nadchodzącym czasie zacznie mieć coraz więcej kompleksów na punkcie swojego wyglądu. Może zwątpić w swoją atrakcyjność i wpaść w kompleksy. W rzeczywistości jednak będzie miała problemy z samoakceptacją z zupełnie innego powodu. Mężczyzna, z którym spotykała się w tym roku, był dla niej toksyczny i wywarł na nią zły wpływ. Powinna zadbać o swój stan psychiczny, by dojść do siebie po przykrych doświadczeniach.

Ryby

Kobieta spod znaku Ryb może poznać interesującego mężczyznę, ale od razu po tym, gdy spędzi z nim trochę czasu, zacznie się zastanawiać nad sensem kontynuowania relacji. Szybko okaże się bowiem, że ukochany coś ukrywa. Jeśli uda jej się porozmawiać z jego przyjaciółmi abo z członkiem jego rodziny, pozna tę tajemnicę. Dzięki temu zrozumie, że powinna się wycofać i jak najszybciej o nim zapomnieć.

Rak

Pani Rak w ciągu kilku nadchodzących miesięcy będzie żyła głównie przeszłością. Ucieknie w świat wspomnień i nawet nie zauważy tego, jakie wyzwania stawia przed nią codzienność. Może zwrócić uwagę pewnego mężczyzny, ale nie uda jej się tego dostrzec. Do końca roku pozostanie singielką, jeśli nie zmieni swojego podejścia do życia.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?