Zamknij

Kobiety spod tych znaków zodiaku skrycie podkochują się w swoich szefach. Marzą o firmowym romansie

23.06.2022 14:13
Kobieta
fot. Shutterstock

Właścicielki tych znaków zodiaku często marzą o nawiązaniu romansu w pracy. Każda z nich ma ochotę na flirt ze swoim przełożonym.

Kobiety, które posiadają te znaki zodiaku, są zafascynowane mężczyznami pracującymi na wysokim stanowisku. Pragną mieć romans z kimś, kto odniósł sukces w swojej dziedzinie.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości. Wywierają presję na innych

Kobiety spod tych znaków zodiaku skrycie podkochują się w swoich szefach

Właścicielki tych znaków zodiaku często przyczyniają się do powstawania plotek w środowisku pracy. To one najczęściej bywają przyłapywane na potajemnych rozmowach z szefem, flirtowaniu z nim lub umawianiu się na randki. Każda z nich z wielką chęcią związałaby się ze swoim przełożonym na stałe.

Kobiety spod tych znaków zodiaku marzą o firmowym romansie

Przedstawicielki tych znaków zodiaku najczęściej zakochują się w swoich szefach:

Byk

Pani Byk jest pod ogromnym wrażeniem osób, które dzięki ciężkiej pracy zrobiły karierę. Lubi silnych i odpowiedzialnych mężczyzn, więc szybko zwraca uwagę na swojego przełożonego. Jeśli jest miły wobec współpracowników, a także pomocny i wyrozumiały, traci dla niego głowę. Często jednak nie ma odwagi, by mu o tym powiedzieć.

Panna

Kobieta spod znaku Panny zakochuje się tylko wtedy, gdy spotyka kogoś inteligentnego i wyróżniającego się na tle otoczenia. Koledzy z pracy mogą ją nudzić, ale szef wydaje się fascynującą postacią, bo jest owiany aurą tajemnicy. Panna robi wszystko, by móc się z nim spoufalić i lepiej go poznać. To ona jako pierwsza proponuje mu randkę.

Baran

Panią Baran fascynuje władza. Możliwość rozkazywania ludziom wokół to jej marzenie. Kiedy mężczyzna robi to w jej obecności, zaczyna pałać do niego żarliwym uczuciem. Od tej pory stara się go zdobyć. Fantazjuje o tym, że gdy wreszcie jej się to uda, przejmie dominację w związku i zacznie wydawać polecenia własnemu szefowi.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?