Zamknij

Kobiety spod tych znaków zodiaku są niepewne siebie. Często czują się zawstydzone

26.07.2021 14:06
Kobieta
fot. Shutterstock

Właścicielki tych znaków zodiaku na co dzień wątpią w swoją wartość i poddają same siebie nieustannej krytyce. Są bardzo przewrażliwione na swoim punkcie.

Kobiety spod tych znaków zodiaku nie dostrzegają własnych zalet, bo są przesadnie skupione na wadach. Ciągle zamartwiają się tym, co myślą o nich inni.

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz

Kobiety spod tych znaków zodiaku są niepewne siebie

Kobiety, które posiadają te znaki zodiaku, są nieświadome własnej wartości. Cały czas krytykują same siebie i na każdym kroku doszukują się w sobie czegoś, co może nie spodobać się ludziom w ich otoczeniu. W towarzystwie czują się skrępowane i trudno im uwierzyć, że mogą sprawić na kimś dobre wrażenie. Relacje z innymi są dla nich stresujące.

Kobiety spod tych znaków zodiaku często czują się zawstydzone

Kobiety, które posiadają te znaki zodiaku, są nieśmiałe w relacjach z ludźmi:

Panna

Może wykazywać się pewnością siebie w kwestiach zawodowych, ale w życiu prywatnym bywa bardzo lękliwa. Zodiakalna Panna niemal bez przerwy skupia się na swoich niedoskonałościach i z tego powodu jest przekonana, że myślą o nich także wszyscy ludzie, którzy mają z nią kontakt. Gdy słyszy od kogoś komplementy, często nie potrafi w nie uwierzyć.

Strzelec

Spodziewa się odrzucenia na długo przed tym, zanim złoży komuś jakąkolwiek propozycję. Często boi się, że nawet jej najbliżsi przyjaciele prędzej czy później przestaną się z nią kontaktować. Pani spod znaku Strzelca codziennie martwi się o to, że nikt jej nie lubi. 

Rak

Może sama z siebie zdecydować, że potrzeby i pragnienia innych ludzi są o wiele ważniejsze od tego, czego najbardziej jej brakuje. Kobieta spod znaku Raka wierzy, że jeśli zacznie sprawiać innym przyjemność, zyska ich przywiązanie. Nie ma odwagi wspomnieć, co dałoby najwięcej radości jej samej. Wmawia sobie, że cieszy się szczęściem swoich bliskich, ale w rzeczywistości często bywa smutna. 

Zobacz także: Mężczyzna Baran - co najbardziej lubi w kobietach? Sprawdź, jakiej partnerki szuka