Zamknij

Kobiety spod tych znaków zodiaku są najbardziej płodne. Szybko zachodzą w ciążę

11.10.2021 13:29
Kobieta
fot. Shutterstock

Właścicielki tych znaków zodiaku mają największe szanse na to, by zostać matkami. Kiedy decydują się z partnerem na dziecko, nie muszą długo czekać na pozytywny wynik testu. Niektórym udaje się zajść w ciążę niemal od razu.

Właścicielki tych znaków zodiaku mają największe szanse na zajście w ciążę. Ich organizm jest najlepiej przystosowany do tego błogosławionego stanu.

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz

Kobiety spod tych znaków zodiaku są najbardziej płodne

Astrologowie uważają, że istnieje silna zależność pomiędzy kobiecą płodnością a układem gwiazd. Jak się okazuje, największe szanse na poczęcie dziecka mają kobiety urodzone w znakach należących do żywiołu Wody.

Dlaczego tak jest? Wynika to z podobieństwa księżycowego i kobiecego cyklu - oba trwają około 29 dni. Przypisuje się temu magiczne znaczenie. Ponieważ Księżyc reguluje pływy wód, uważa się, że wspiera również przyszłe matki i pomaga w ich zapłodnieniu. Z tego powodu największe szanse na to mają panie spod znaku Raka, Skorpiona i Ryb.

Kobiety spod tych znaków zodiaku szybko zachodzą w ciążę

Właścicielki tych znaków zodiaku mają największe szanse na to, by zostać matką:

Rak

Kobiety spod znaku Raka są matkami całego zodiaku - nie mają planety opiekuńczej, jak inne znaki, a zamiast tego za ich rozwój odpowiada Księżyc. One są najsilniej połączone z cyklem lunarnym. Dodatkowo w naturalny sposób przejawiają tendencję do opiekowania się ludźmi.

Ryby

Panie spod znaku Ryb są najlepszymi matkami. Stwarzają z dziećmi niezwykłą, tajemną więź opartą na pełnym zaufaniu. Łatwo zachodzą w ciążę zarówno w młodym wieku, jak i po czterdziestce. Często spełniają się w roli matki do tego stopnia, że odkładają karierę na dalszy plan.

Skorpion

Kobiety spod znaku Skorpiona rzadko marzą o dzieciach. Wiele z nich w ogóle nie zamierza zachodzić w ciążę. Jednak ponieważ ich znak jest powiązany z żywiołem Wody, zdarza się, że wystarcza jedna szalona noc, by ich życie na zawsze się zmieniło.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać