Zamknij

Kobiety spod tych znaków zodiaku przyciągają prześladowców. Wiele z nich przeżywa straszne historie

04.10.2022 13:52

Kobiety, które posiadają te znaki zodiaku, nie mają szczęścia do mężczyzn. Ich znajomości z nimi bywają niebezpieczne.

Kobieta
fot. Shutterstock

Kobiety spod tych znaków zodiaku miewają najwięcej problemów z mężczyznami, którzy chcą je śledzić i kontrolować. Wzbudzają w swoich partnerach potrzebę posiadania władzy.

Zobacz także: Pary spod tych znaków zodiaku rozstają się bez słowa. Nie składają sobie żadnych wyjaśnień

Kobiety spod tych znaków zodiaku przyciągają prześladowców

Właścicielki tych znaków zodiaku mają tendencję do angażowania się w relacje z mężczyznami, którzy nie panują nad swoją psychiką. Trudno im się uwolnić z tych toksycznych związków. Bywają prześladowane przez partnerów.

Kobiety spod tych znaków przeżywają straszne historie

Właścicielki tych znaków zodiaku wiążą się z niebezpiecznymi mężczyznami:

Rak

Pani Rak należy do kobiet, które bywają przesadnie miłe. Zależy jej na tym, by nikogo nie urazić. Potrafi wiele znieść, byle tylko jej bliscy nie mieli powodów do narzekania. Zdarza jej się wiązać z partnerami, którzy czerpią satysfakcję z zadawania jej bólu. Lubią patrzeć, jak wychodzi z siebie, by ich zadowolić. Wielu z nich uzależnia się od tego uczucia i nie chce się z nią rozstawać.

Waga

Waga jest postrzegana przez mężczyzn jako słodka i urocza, ale jednocześnie onieśmiela ich swoją inteligencją. To sprawia, że chociaż bywają nią zauroczeni, często wolą trzymać się na dystans. Jest przez nich obserwowana w sieci - śledzą niemal każdy jej krok. Kreują fałszywe konta na portalach społecznościowych, by móc nieustannie ją podglądać. Bywa przerażona ich zachowaniem, ale niewiele może z tym zrobić.

Ryby

Kobieta spod znaku Ryb jest znana ze swojej silnie rozwiniętej empatii. Nigdy nie odmawia nikomu pomocy i bywa skłonna do poświęceń. Każdy mężczyzna, który opowie jej ckliwą historię na temat swojej przeszłości, może nią manipulować. Często więc bywa uwikłana w toksyczne układy z mężczyznami, którzy świadomie ją wykorzystują. Grają ofiarę, by zyskać jej miłość i wsparcie.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?