Zamknij

Kobiety spod tych znaków zodiaku przesadnie idealizują swoich partnerów. Potem tego żałują

17.11.2021 15:17
Zakochani
fot. Shutterstock

Przedstawicielki tych znaków zodiaku mają skłonność do stawiania mężczyzn na piedestale. Prowadzi je to do bolesnych rozczarowań.

Kobiety spod tych znaków zodiaku często doznają miłosnych zawodów. Zakochują się w mężczyznach, którzy wcale na to nie zasługują.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Kobiety spod tych znaków zodiaku idealizują swoich partnerów

Kobiety, które posiadają te znaki zodiaku, łatwo wpadają w miłosne zauroczenie. Niedawno poznany mężczyzna już po kilku pierwszych spotkaniach staje się w ich oczach ideałem. Przypisują mu cechy, których wcale nie posiada. Dopiero po pewnym czasie odkrywają, jak bardzo się pomyliły.

Kobiety spod tych znaków zodiaku stawiają mężczyzn na piedestale

Właścicielki tych znaków zodiaku często żałują swoich miłosnych wyborów:

Waga

Zanim nabierze odwagi, by zacząć rozmowę z mężczyzną i wybrać się z nim na spotkanie, przez wiele tygodni wyobraża sobie, jaki jest. Nabiera przekonania, że trafiła na wymarzonego partnera, zanim dowie się czegokolwiek o jego charakterze. Pani Waga w głębi duszy wierzy, że piękny i przystojny mężczyzna musi mieć dobre serce. Często się okazuje, że wcale tak nie jest.

Baran

Kobieta spod znaku Barana łatwo wpada w pośpiech. Przez brak cierpliwości chce doświadczyć wszystkiego natychmiast, ilekroć tylko nadarzy się okazja. Nie potrafi na nic czekać, więc szybko podejmuje decyzję w sprawie związku. Jako urodzona optymistka zakłada z góry, że trafiła na miłość życia. Kiedy się rozczarowuje, jest na siebie wściekła.

Rak

Pani Rak jest tak wrażliwa, że sprawy miłosne zawsze wywołują u niej cierpienie i strach. Boi się odrzucenia, bierze osobiście błahe wypowiedzi i w głębi duszy czuje, że nie zasługuje na to, by być kochana. Zanim trafi na mężczyznę, który da jej poczucie bezpieczeństwa, przez długi czas posiada tendencję do poświęcania się dla swoich partnerów.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.