Zamknij

Kobiety spod tych znaków zodiaku powinny teraz uważać. Jeśli popełnią ten błąd, stracą szansę na miłość

13.01.2022 15:07
Zakochani
fot. Shutterstock

Przedstawicielki tych znaków zodiaku jeszcze przed nadejściem wiosny mogą stworzyć szczęśliwy związek. Mogą jednak stracić tę szansę, jeśli nie zadbają o równowagę w relacji.

Kobiety spod tych znaków zodiaku w ciągu kilku nadchodzących miesięcy będą miały możliwość nawiązania bliskiej relacji z mężczyzną. Okaże się ona bardzo udana, ale pod jednym warunkiem. Jeśli nie zostanie on spełniony, znajomość zakończy się w marcu 2022 roku.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Horoskop miłosny na styczeń i luty 2022 rok

Jak twierdzą astrologowie, w pierwszych miesiącach 2022 roku ogromne znaczenie będzie miało to, że w numerologii jest to rok Szóstki - tarotowej karty Kochanków. Ten okres sprzyja miłości, ale tylko takiej, w której zachowana zostaje harmonia w dawaniu i braniu. Kobiety, które pragną teraz zbudować szczęśliwy związek, powinny o tym pamiętać. Jeśli będą się narzucały ukochanemu mężczyźnie i nie zostawią mu inicjatywy w relacji, mogą go stracić. 

Kobiety spod tych znaków zodiaku powinny teraz uważać, by nie stracić szansy na miłość

Przedstawicielki tych znaków zodiaku muszą zadbać o harmonię w relacji:

Baran

Pani Baran popełni ogromny błąd, przeprowadzając z mężczyzną poważną rozmowę na temat przyszłości związku. W ten sposób sprawi, że partner poczuje na sobie presję. Od tej pory przestanie zachowywać się jak kochanek, a mały chłopiec wywołany do tablicy. Szybko wycofa się ze znajomości. 

Lew

Pani Lew zadba o dobry rozwój relacji, jeśli początkowo będzie unikać codziennych rozmów z partnerem. Brak kontaktu raz na jakiś czas spowoduje, że jej mężczyzna zacznie za nią tęsknić. To podniesie temperaturę w związku. Kiedy Lwica postanowi kontaktować się z ukochanym każdego dnia, do znajomości szybko wkradnie się nuda. 

Waga

Kobieta spod znaku Wagi nie powinna okazywać partnerowi niecierpliwości, jeśli przez kilka dni będzie się ociągał z podjęciem jakiejś decyzji. Jego zachowanie wcale nie musi oznaczać tego, że nagle stracił nią zainteresowanie. W rzeczywistości jest wręcz przeciwnie. Ukochany potrzebuje jednak czasu, by zaplanować swoje dalsze działania. Kiedy usłyszy, że rozczarował panią Wagę, postanowi się z nich wycofać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?