Zamknij

Kobiety spod tych znaków zodiaku nie są traktowane poważnie. Ludzie z nich żartują

18.05.2022 14:58
Kobieta
fot. Shutterstock

Przedstawicielki tych znaków zodiaku często bywają pozbawione prawa głosu. Nawet bliscy zmuszają je do tego, by dopasowały się do ich kaprysów.

Kobiety, które posiadają te znaki zodiaku, rzadko są traktowane serio. Ich znajomi uważają, że w ich obecności mogą sobie pozwolić na wszystko.

Zobacz także: Mężowie spod tych znaków zodiaku to zazdrośnicy. Pilnują żony na każdym kroku

Kobiety spod tych znaków zodiaku nie są traktowane poważnie

Właścicielki tych znaków zodiaku często doznają przykrości ze strony ludzi, z którymi się stykają. Bywają przez nich lekceważone - zarówno w sferze osobistej, jak i zawodowej. Sprawiają wrażenie, jakby nie trzeba było się z nimi liczyć. Gdy są postawione w sytuacji bez wyjścia, ostatecznie zgadzają się na wszystko.

Kobiety spod tych znaków zodiaku bywają obiektem żartów znajomych

Kobiety, które posiadają te znaki zodiaku, często są źle traktowane:

Baran

Ludzie często są zirytowani zarozumiałością pani Baran. Jej przesadna pewność siebie prowokuje ich do tego, by postawić na swoim. To ona jako pierwsza chce narzucać wszystkim własne zdanie. Inni z satysfakcją pokazują jej wtedy, że mają zupełnie inne plany, a później obgadują ją za jej plecami.

Skorpion

Kobieta spod znaku Skorpiona nieustannie coś knuje. Jest znana z tego, że uwielbia intrygi, chce wiedzieć wszystko o swoich znajomych i często stara się doradzać im w ich prywatnych sprawach. Większość z nich jednak łatwo się orientuje, że robi to po to, by zyskać nad nimi kontrolę. Z pozoru się z nią zgadzają, a potem postępują zupełnie odwrotnie, niż chciała.

Rak

Pani spod znaku Raka nie ukrywa, jak bardzo jej zależy na tym, by inni ją lubili. Przez wzgląd na tę cechę swojego charakteru umożliwia ludziom traktowanie jej w trudny do zaakceptowania sposób. Toleruje wiele, bo boi się sprzeciwić i stracić kogoś na zawsze. Nie wszyscy doceniają jej wrażliwość - są też tacy, którzy starają się to wykorzystać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?