Zamknij

Kobiety spod tych znaków zodiaku nie doceniają swojej figury. Widzą w niej same wady

12.08.2022 14:34
Kobieta
fot. Shutterstock

Właścicielki tych znaków zodiaku najczęściej mają kompleksy na punkcie własnego wyglądu. Nie dostrzegają zalet swojej figury.

Kobiety, które posiadają te znaki zodiaku, nie lubią swojego ciała. Najczęściej starają się je ukryć pod grubą warstwą ubrań.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości. Wywierają presję na innych

Kobiety spod tych znaków zodiaku nie doceniają swojej figury

Niektóre znaki zodiaku są z natury bardzo krytyczne wobec siebie. Mają tendencję do tego, by dopatrywać się w sobie wad. Trudno im przyjmować komplementy. Szczególnie kobiety spod tych znaków zodiaku są do siebie negatywnie nastawione. Źle się czują ze swoim ciałem i mają przez to wiele kompleksów.

Kobiety spod tych znaków zodiaku widzą w sobie same wady

Właścicielki tych znaków zodiaku często krytykują swój wygląd:

Panna

Panna jest bardzo surowa wobec siebie i wymierza sobie kary za wszelkie odstępstwa od treningu czy ustalonej diety. Kiedy brakuje jej samodyscypliny, zaczyna zachowywać się tak, jakby w swoich oczach przytyła o kilka rozmiarów. Ilekroć ktoś zwraca wtedy uwagę na jej wygląd i mówi jej coś miłego, jest przekonana, że tak naprawdę ją krytykuje.

Waga

Waga jest uważana za jedną z najpiękniejszych kobiet w zodiaku. Ma wspaniale rozwinięty zmysł estetyczny i wie, jak w naturalny sposób podkreślić swoje atuty. Mimo to bagatelizuje ich znaczenie i koncentruje się na wszystkim, co jej się w sobie nie podoba. Przez to najczęściej nie czuje się dobrze w towarzystwie.

Byk

Pani Byk myśli o jedzeniu niemal cały czas. Ma doskonały gust kulinarny i często jest przy tym świetną kucharką. Potrafi cieszyć się życiem przy stole, ale później ma ogromne wyrzuty sumienia. Rzadko udaje jej się zachować bardzo szczupłą sylwetkę. Chociaż wygląda pięknie, sama nie potrafi tego dostrzec.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?