Zamknij

Kobiety spod tych znaków zodiaku najczęściej wpadają w depresję. Smutek to ich naturalny stan

16.05.2022 15:09
Kobieta
fot. Shutterstock

Właścicielki tych znaków zodiaku nie zawsze radzą sobie z życiem. Problemy przytłaczają je do tego stopnia, że zdarza im się miewać stany depresyjne.

Kobiety, które posiadają te znaki zodiaku, mają melancholijną naturę. Pod wpływem trudnych przeżyć w życiu osobistym bądź zawodowym mogą stracić nadzieję.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Kobiety spod tych znaków zodiaku najczęściej wpadają w depresję

Przedstawicielki tych znaków zodiaku mają naturalną tendencję do poddawania się smutnym nastrojom. Nie potrafią walczyć z tym odruchem, więc często wpadają w depresję. Kiedy są same w domu i nikt na nie nie patrzy, dają upust swoim negatywnym emocjom. Przygnębienie często pozbawia je energii.

Kobiety spod tych znaków zodiaku najczęściej bywają smutne

Kobiety, które posiadają te znaki zodiaku, najczęściej cierpią z powodu depresji:

Strzelec

Według naukowców to właśnie kobiety spod tego znaku mają najsilniejszą tendencję do zachowań depresyjnych. Panie spod znaku Strzelca czują się na co dzień zmuszane do tego, by o wszystkich dbać, przez co z łatwością zauważają, kiedy ktoś ignoruje ich potrzeby. Nie umieją się na to poskarżyć, więc cierpią w samotności.

Rak

Kobiety spod znaku Raka są nadwrażliwe i głęboko przeżywają wszystkie swoje niepowodzenia. Jeśli są to sytuacje, które są powiązane z jakąś relacją, wywołują one u nich syndrom odrzucenia. W głębi duszy często obawiają się tego, że nie są lubiane i nie mają prawdziwych przyjaciół. Ten lęk sprawia, że wpadają w bezsenność i depresję.

Panna

Gdyby ktokolwiek się dowiedział, jak okrutny jest ich głos wewnętrzny, natychmiast stanąłby w ich obronie. Zodiakalne Panny cierpią z jego powodu niemal każdego dnia. Ciągle krytykują same siebie i nigdy nie czują się z siebie zadowolone. Może stać się to powodem głębokiego załamania, z którego nie uda im się wyjść bez pomocy specjalisty.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?