Zamknij

Kobiety spod tych znaków zodiaku najczęściej wchodzą w relacje z narcyzami. Przyciągają ich jak magnes

19.01.2022 13:18

Przedstawicielki tych znaków zodiaku nie mają szczęścia do mężczyzn. Ich relacje uczuciowe są toksyczne i przynoszą im wiele bólu.

Kobieta
fot. Shutterstock

Kobiety spod tych znaków zodiaku przyciągają do siebie mężczyzn o narcystycznych skłonnościach. Często padają ofiarą ich zachowania. 

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Kobiety spod tych znaków zodiaku najczęściej wchodzą w relacje z narcyzami

Przedstawicielki tych znaków zodiaku najczęściej wiążą się z mężczyznami, którzy mają tendencję do skrajnie egoistycznych zachowań i uważają się za lepszych od innych ludzi. Są przez nich traktowane z wyższością i pozwalają im na zbyt wiele. Później żałują, że zgadzały się na takie traktowanie.

Kobiety spod tych znaków zodiaku przyciągają narcyzów

Przedstawicielki tych znaków zodiaku najczęściej padają ofiarą narcystycznego partnera:

Rak

Pani Rak uważa, że w miłości liczą się poświęcenia. Bycie w związku jest w jej przekonaniu nieodłącznie związane z cierpieniem, a zakochani powinni to akceptować. Jest skłonna wybaczyć partnerowi niemal wszystko, pod warunkiem, że będzie zapewniał ją o swoim uczuciu. Często pozwala się okłamywać.

Skorpion

Pani Skorpion ma skłonność do wpadania w obsesję i kontrolowania wszystkich osób w swoim otoczeniu. Zakochuje się w mężczyźnie, który jako jedyny opiera się jej urokowi i nigdy jej nie słucha. Im bardziej czuje się przez niego ignorowana, tym większe jest prawdopodobieństwo, że straci dla niego głowę.

Bliźnięta

Kobieta spod znaku Bliźniąt chętnie rozmawia o mężczyznach z koleżankami. Zawsze chce, by jej ukochany wypadł jak najlepiej, więc skrupulatnie ukrywa jego wady, a wyolbrzymia zalety. Jej partner doskonale o tym wie i stara się to wykorzystać. Opowiada jej o sobie niestworzone historie, bo prędzej czy później i tak mu w nie uwierzy. To sprawia, że nigdy nie musi mówić jej prawdy.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?