Zamknij

Kobiety spod tych znaków zodiaku najczęściej tracą wymarzonych partnerów. Ich ukochany wybiera inną

21.01.2022 14:24
Zakochani
fot. Shutterstock

Przedstawicielki tych znaków zodiaku mają spore powodzenie u płci przeciwnej. Mimo to często zniechęcają do siebie potencjalnych partnerów. Niektóre cechy ich charakteru sprawiają, że ciężko z nimi żyć.

Kobiety spod tych znaków zodiaku często przeżywają rozczarowanie w miłości. Ich dobrze rozpoczynające się znajomości z mężczyznami często szybko się kończą, a one odkrywają ze smutkiem, że ich ukochany zainteresował się kimś innym.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Kobiety spod tych znaków zodiaku najczęściej tracą wymarzonych partnerów

Przedstawicielki tych znaków zodiaku są postrzegane przez mężczyzn jako zbyt emocjonalne. Zachowują się w sposób, który bywa źle odbierany przez ich potencjalnych partnerów. Wymagają od nich zbyt wiele, więc łatwo ich tracą.

Kobiety spod tych znaków zodiaku bywają porzucane dla innych partnerek

Przedstawicielki tych znaków zodiaku najczęściej tracą swoich ukochanych:

Baran

Kobieta spod znaku Barana ma tendencję do wywoływania konfliktów. Na początku znajomości może wprawiać tym mężczyznę w ekscytację, ale z biegiem czasu zaczyna go męczyć i irytować. Kiedy jej ukochany uświadamia sobie, że w towarzystwie kogoś innego może uśmiechać się przez cały czas, traci ochotę na spotkania z panią Baran.

Rak

Pani Rak jest marzycielką i pragnie, by miłość stała się całym jej życiem. Niezwykle trudno sprowadzić ją na ziemię i nakłonić do tego, by choć przez chwilę pomyślała o rzeczywistości. Kiedy jednak mężczyzna się od niej odsuwa, natychmiast zaczyna dramatyzować, nawet jeśli przestał się nią zajmować przez wzgląd na ważne obowiązki. Publikuje wtedy w mediach społecznościowych smutne piosenki o miłości i romantyczne cytaty, które wpędzają go w zakłopotanie.

Skorpion

Pani Skorpion wymaga od partnera całkowitego skupienia na relacji z nią. Stosuje różne taktyki manipulacji, by zmusić go do porzucenia dawnych nawyków i zerwania relacji z przyjaciółmi. Sama postrzega miłość jak rodzaj obsesji, więc myśli o ukochanym przez całą dobę. Wielu mężczyzn od niej odchodzi, bo nie są w stanie znieść jej kontrolujących zachowań.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?