Zamknij

Kobiety spod tych znaków zodiaku najczęściej śnią się mężczyznom. Działają na ich podświadomość

17.12.2021 15:14
Shutterstock
fot. Shutterstock

Przedstawicielki tych znaków zodiaku do tego stopnia zapadają mężczyznom w pamięć, że nie sposób o nich zapomnieć nawet na chwilę. Pojawiają się w snach swoich wielbicieli i mieszają im w głowie.

Kobiety spod tych znaków zodiaku umieją rozpalić wyobraźnię mężczyzny i wywołać jego zachwyt. Często są obiektem jego sennych fantazji.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Kobiety spod tych znaków zodiaku najczęściej śnią się mężczyznom

Kobiety, które posiadają te znaki zodiaku, są obdarzone tak ciekawą osobowością, że mężczyźni nie są w stanie przestać o nich myśleć. Odczuwają silną fascynację i wyobrażają je sobie niemal cały czas. To sprawia, że pojawiają się w ich sennych marzeniach.

Kobiety spod tych znaków zodiaku działają na podświadomość mężczyzn

Właścicielki tych znaków zodiaku najczęściej pojawiają się w snach swoich wielbicieli:

Waga

Kobieta spod znaku Wagi ma w sobie ogromną charyzmę. Potrafi oczarować każdego, kogo tylko zechce. Jej obecność wpływa na mężczyzn w uzależniający sposób - zaczynają o niej myśleć coraz częściej, a po pewnym czasie uświadamiają sobie, że nie mogą bez niej żyć.

Strzelec

Pani Strzelec ma ognisty temperament i jest pełna życia. Posiada radosną osobowość, niczego się nie boi i każdy, nawet najzwyklejszy dzień jest w stanie zamienić w przygodę. Mężczyźni ją uwielbiają, bo czują, że przy niej spełniliby swoje marzenia. Dlatego pani Strzelec często im się śni.

Ryby

Kobieta spod znaku Ryb jest z natury dość skryta i niewiele mówi o sobie. Każdy z jej wielbicieli czuje się tym zafascynowany. Wszyscy chcą poznać ją lepiej i zdobyć jej względy. Często rozmyślają o niej przed snem, więc w nocy snują wizje z jej udziałem.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.