Zamknij

Kobiety spod tych znaków zodiaku najczęściej cierpią w miłości. Zakochują się w niedostępnych mężczyznach

09.08.2022 15:14
Kobieta
fot. Shutterstock

Przedstawicielki tych znaków zodiaku mają tendencję do obdarzania uczuciami mężczyzn, którzy nie szukają w danej chwili poważnego związku. Przez to często się rozczarowują.

Kobiety, które posiadają te znaki zodiaku, często mają złamane serce. Ich relacje z mężczyznami nie należą do udanych. Każda z nich wybiera sobie partnera, któremu zupełnie na niej nie zależy.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości. Wywierają presję na innych

Kobiety spod tych znaków zodiaku najczęściej cierpią w miłości

Właścicielki tych znaków zodiaku angażują się w swoją znajomość z mężczyzną dopiero wtedy, gdy czują się przy nim niepewnie. Choć żadna z nich otwarcie się do tego nie przyzna, uwielbiają zabiegać o partnera. Nie umieją jednak dobrze ocenić swojej sytuacji, przez co często spotyka je bolesny zawód.

Kobiety spod tych znaków zodiaku zakochują się w niedostępnych mężczyznach

Przedstawicielki tych znaków zodiaku często cierpią przez mężczyzn:

Bliźnięta

Kobieta spod tego znaku potrafi doskonale udawać, że nie zależy jej na poważnym związku i chciałaby po prostu miło spędzić czas. W rzeczywistości jednak pani Bliźniak ma nadzieję, że mężczyzna w naturalny sposób poczuje się do niej przywiązany i sam zaproponuje nawiązanie bliższej relacji. Jest bardzo rozczarowana, kiedy się okazuje, że nie może na to liczyć.

Rak

Zamiast zapytać ukochanego wprost, co myśli i jakie są jego plany, woli fantazjować na jego temat. Z tego powodu rzadko jest zorientowana w swojej relacji. Pani Rak nie wie, jaki nastrój ma jej partner, więc nigdy nie jest przygotowana na pojawiające się problemy. Kiedy ukochany rozmyśla o rozstaniu, ona wyobraża sobie, że jej związek jest idealny i w myślach zaczyna przygotowywać się do ślubu.

Panna

Nie umie docenić swojej wartości, przez co pozwala mężczyznom na traktowanie pozbawione szacunku. Panna jest skłonna do poświęceń, których nikt nie docenia. Partner krytykuje ją na każdym kroku, zamiast powiedzieć jej coś miłego. Jej związki przypominają relację uczennicy z bardzo surowym nauczycielem.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?