Zamknij

Kobiety spod tych znaków zodiaku będą miały teraz największe powodzenie. Podbiją wiele męskich serc

12.05.2022 14:15

Horoskop miłosny na maj 2022 roku wskazuje, że niektóre znaki zodiaku zaczną teraz zwracać na siebie uwagę płci przeciwnej. Szczególnie kobiety spod tych znaków zodiaku będą miały powody do zadowolenia.

Zakochani
fot. Shutterstock

Przedstawicielki tych znaków zodiaku w ciągu najbliższych kilku tygodni zyskają wielu nowych wielbicieli. Pośród nich może znaleźć się ktoś, z kim stworzą szczęśliwy związek.

Zobacz także: Znaki zodiaku a odchudzanie. Zobacz, jaki sport i dieta dają najlepsze efekty w twoim przypadku

Horoskop miłosny na maj 2022 roku

Kobiety, które posiadają te znaki zodiaku, po 16 maja 2022 roku zaczną przyciągać mężczyzn jak magnes. Ich atrakcyjność znacznie wzrośnie, bo nabiorą pewności siebie i zaczną się częściej uśmiechać. Pod koniec miesiąca wybiorą się na randkę, która może odmienić ich życie.

Kobiety spod tych znaków zodiaku będą miały teraz największe powodzenie

Przedstawicielki tych znaków zodiaku podbiją wiele męskich serc:

Strzelec

Pani Strzelec w drugiej połowie miesiąca wypięknieje. Jej cera stanie się promienna, włosy zaczną lśnić, a jej ciało będzie wyraźnie smuklejsze. Mężczyźni zwrócą na nią uwagę i wpadną na pomysł, by lepiej ją poznać. Są spore szanse, że wśród nowych adoratorów znajdzie się ktoś, z kim spędzi resztę roku.

Ryby

Pani Ryby powinna jak najczęściej wychodzić ze znajomymi. Podczas jednego z takich spotkań na mieście przypadkowo pozna kogoś, kto zupełnie straci dla niej głowę. Nowy partner zacznie ją rozpieszczać i adorować. Postawi sobie za cel, by ją uszczęśliwić.

Koziorożec

Kobieta spod znaku Koziorożca w maju powinna rozwijać swoje pasje. Kiedy zacznie chodzić na spotkania z ludźmi, którzy je podzielają, zyska nową paczkę znajomych. Wśród nich znajdzie się kilku interesujących mężczyzn, a każdy z nich będzie nią zachwycony.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!