Zamknij

Kobieta Ryby - jaki znak do niej pasuje? Z tymi mężczyznami stworzy szczęśliwy związek

21.07.2021 14:33
Zakochani
fot. Shutterstock

Jakiego partnera powinna szukać dla siebie kobieta spod znaku Ryb? Zobacz, z kim czeka ją udana przyszłość.

Znalezienie miłości to niełatwe zadanie. Zdarza nam się wybrać nieodpowiednią osobę albo nieszczęśliwie się zakochać, bo nie wiemy, kto jest do nas dobrze dobrany. Jak uniknąć inwestowania w znajomość z kimś, kto do nas nie pasuje? Z pomocą przychodzi astrologia. Dzięki niej możemy się dowiedzieć, które znaki zodiaku mają szansę stworzyć szczęśliwą parę. Zobacz, kto pasuje do kobiety spod znaku Ryb.

Zobacz także: Jak podrywa mężczyzna Ryby? Sprawdź, czy mu się podobasz!

Kobieta Ryby - jaki znak do niej pasuje?

Kobieta spod znaku Ryb jest tajemnicza i uwodzicielska. Według horoskopu partnerskiego największe szanse na związek ma z Rakiem, Skorpionem i Strzelcem. Zobacz, jakiego mężczyzny poszukuje.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalną Rybę? Oto sposób, by ją usidlić!

Jaki powinien być partner kobiety spod znaku Ryb?

Jakie cechy powinien posiadać mężczyzna, by stać się odpowiednim partnerem dla pani spod znaku Ryb? Oto najważniejsze z nich:

1. Łagodność

To właśnie subtelność i delikatność kobiety spod tego znaku najbardziej zwraca uwagę mężczyzn. Ona natomiast nie umiałaby porozumieć się z kimś, kto ma agresywne usposobienie. Potrzebuje kogoś, kto uhonoruje jej wrażliwość.

2. Opiekuńczość

Żadna inna kobieta nie doceni w takim stopniu partnera, który będzie się o nią troszczył. Pani spod znaku Ryb uwielbia być rozpieszczana i za każdym razem, kiedy ma poczucie, że mężczyzna, z którym się związała, chce zadbać o jej bezpieczeństwo, zakochuje się w nim jeszcze bardziej.

3. Zrozumienie

Jej pragnieniem są rozmowy, podczas których obie strony będą mogły obdarzyć się zaufaniem i zwierzyć z tego, jakie doświadczenia mają za sobą. Chciałaby związać się z kimś, kto nie będzie jej oceniał. Jeśli zaakceptuje ją taką, jaką jest, będzie mu w pełni oddana.

4. Dobroć

Choć każdy z nas poszukuje tej cechy w swoim partnerze, w przypadku pani spod znaku Ryb jest ona szczególnie ważna. Kiedy ktoś ją skrzywdzi, długo dochodzi do siebie. Pragnie więc spotkać kogoś, kto ma wobec niej szczere intencje i nie zamierza jej wykorzystać.

5. Wewnętrzny spokój

Kobieta spod tego znaku będzie wolała spokojnego, oczytanego mężczyznę, z którym wybierze się na spacer do parku i na wystawę sztuki, zamiast krzykliwego i skłonnego do popisów Casanovy. Partner powinien być kimś, przy kim będzie mogła odpocząć.

Zobacz także: Zodiakalne Ryby w sypialni. Jakimi są kochankami?

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?