Zamknij

Kobieta Lew - jaki znak do niej pasuje? Z tymi mężczyznami stworzy szczęśliwy związek

09.07.2021 13:04
Kobieta
fot. Shutterstock

Jakiego partnera powinna szukać dla siebie kobieta spod znaku Lwa? Zobacz, z kim czeka ją udana przyszłość.

Znalezienie miłości to niełatwe zadanie. Zdarza nam się wybrać nieodpowiednią osobę albo nieszczęśliwie się zakochać, bo nie wiemy, kto jest do nas dobrze dobrany. Jak uniknąć inwestowania w znajomość z kimś, kto do nas nie pasuje? Z pomocą przychodzi astrologia. Dzięki niej możemy się dowiedzieć, które znaki zodiaku mają szansę stworzyć szczęśliwą parę. Zobacz, kto pasuje do kobiety spod znaku Lwa.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalnego Lwa? Oto jedyny sposób

Kobieta Lew - jaki znak do niej pasuje?

Kobieta spod znaku Lwa ma mocny charakter. Potrzebuje kogoś, kto będzie w stanie ją poskromić. Według horoskopu partnerskiego największe szanse na związek ma z Baranem, Strzelcem i Wodnikiem. Zobacz, jakiego mężczyzny poszukuje.

Zobacz także: Jak podrywa Lew? Sprawdź, czy mu się podobasz!

Jaki powinien być partner kobiety spod znaku Lwa?

Jakie cechy powinien posiadać mężczyzna, by stać się odpowiednim partnerem dla pani Lew? Oto najważniejsze z nich:

1. Pewność siebie

Lwica nie rozumie, co to strach. Czasem zdarza jej się kokietować mężczyzn i udawać, że się czegoś boi, by mogli wypaść bardziej męsko. Jednak w rzeczywistości nigdy nie bywa nieśmiała. Kiedy spotyka kogoś, kto zachowuje się przy niej lękliwie, czuje się zniechęcona. Jej partner musi być odważny.

2. Zdecydowanie

Kobieta spod tego znaku wprost przepada za mężczyznami, którzy wiedzą, czego chcą. Jeśli ktoś jest w niej zakochany, powinien otwarcie jej o tym powiedzieć i cały czas ją adorować. Łatwo się zniechęca, gdy któryś z jej wielbicieli okazuje zwątpienie.

3. Optymizm

Pani Lew szybko ucieka od gburów i maruderów. Szczególnie ci, którzy narzekają na swoje życie, nie wykazując chęci wprowadzenia zmian, nudzą ją i irytują. Z kolei poczucie humoru działa na nią jak afrodyzjak. Jeśli mężczyzna często ją rozśmiesza, podoba jej się coraz bardziej.

4. Siła charakteru

Pani spod tego znaku lubi się buntować. Kiedy ktoś zaczyna jej rozkazywać, od razu pokazuje mu, gdzie jest jego miejsce. Jej partner musi być sprytny i sprawić, że sama poprosi go o opiekę. Zamiast do czegokolwiek ją zmuszać, powinien często zwracać uwagę na jej potrzeby. Dzięki temu zacznie mu ufać i pozwoli mu dominować w relacji.

5. Apetyt na życie

Lwica będzie szczęśliwa tylko z kimś, kto pragnie poznawać świat i cieszy się każdym dniem. Poszukuje partnera, który potrafi czerpać z życia garściami. W jego obecności będzie mogła doświadczać radości na każdym kroku i nigdy nie straci nadziei, gdy przyjdzie jej radzić sobie z trudnymi doświadczeniami.

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Lwa. Z tymi 3 znakami stworzy najbardziej udany związek