Zamknij

Jak zerwać z zodiakalnym Wodnikiem? 5 przydatnych wskazówek

15.06.2021 13:34
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Chcesz zakończyć związek z zodiakalnym Wodnikiem, ale nie wiesz, jak to zrobić? Oto garść przydatnych rad.

Jak rozstać się z Wodnikiem w możliwie najłagodniejszy sposób? Jest kilka rzeczy, o których warto pamiętać.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalnego Wodnika? Musisz znać ten jeden sekret, by to zrobić

Jak zerwać z zodiakalnym Wodnikiem?

Przed zakończeniem związku z mężczyzną lub kobietą spod znaku Wodnika należy koniecznie pamiętać o tym, że jest to znak należący do żywiołu Powietrza. Oznacza to, że nie lubi rozmawiać o uczuciach i najbardziej ceni sobie intelekt. Sprawdź, jakich błędów unikać.

Zobacz także: Jak podrywa Wodnik? Sprawdź, czy mu się podobasz!

Jak zakończyć związek z Wodnikiem?

Zerwanie z osobą spod znaku Wodnika to trudne zadanie. Jak nie doprowadzić do konfliktu? Oto sposoby:

1. Mów wprost

Podczas rozmowy o zerwaniu powinieneś jasno określić swoje intencje, bo w przeciwnym wypadku Wodnik uzna, że się z nim drażnisz. Ten znak zodiaku nie radzi sobie najlepiej z wyrażaniem emocji i ma problem z odczytywaniem dwuznacznych komunikatów. Jeśli wasza rozmowa zacznie się od nieporozumienia, wraz z upływem czasu będzie tylko gorzej, bo Wodnik będzie musiał o wszystko dopytywać.

2. Zrozum jego postawę

Wodnik, jako znak żywiołu Powietrza, nieustannie analizuje swoje uczucia. Kiedy trudno mu coś pojąć, zaczyna zastanawiać się nad tym tak intensywnie, że nie potrafi dostrzec, co się wokół niego dzieje. Podczas rozmowy o rozstaniu może się wydawać zamknięty w sobie, a nawet nieobecny. Daj mu czas na poukładanie myśli.

3. Unikaj sentymentalnych gestów

Jeśli chcesz zerwać z Wodnikiem i uniknąć nieprzyjemnej atmosfery, w pierwszej kolejności musisz zadbać o to, by nie mieszać mu w głowie. Nie przytulaj go i nie całuj na pożegnanie, oszczędź mu wspominania najszczęśliwszych chwil z początków waszej znajomości, a nade wszystko nie sugeruj, że kiedyś do siebie wrócicie. Gdy zorientuje się, że zachowujesz się w taki sposób, zacznie doszukiwać się w waszej rozmowie drugiego dna.

4. Nie daj się wplątać w gierki

Zodiakalny Wodnik reaguje na uczucie niepewności poprzez skoncentrowanie się na jednej rzeczy, o której zaczyna myśleć niemal obsesyjnie. Może zacząć łapać cię za słówka i przez kilka godzin wciąż powracać do niektórych twoich wypowiedzi, żeby przekonać cię, że tak naprawdę czujesz coś zupełnie innego niż twierdziłeś. Jeśli go o coś oskarżysz, będzie dobrze wiedział, jak odwrócić kota ogonem i udowodnić, że w rzeczywistości to ty zawiniłeś. Nie zapominaj, że to jeden z najbardziej inteligentnych znaków zodiaku.

5. Puść kłamstwa mimo uszu

Wodnik ceni sobie autentyczność i zawsze stara się być szczery. Jednak kiedy jest zraniony, zrobi wiele, by się do tego nie przyznać. W takiej sytuacji będzie kłamał w żywe oczy, że wcale nie przejmuje się tym, co przed chwilą usłyszał. Im większe okażesz niedowierzanie, tym bardziej okrutne i szorstkie będą jego słowa. Nie zmuszaj go, żeby szedł w zaparte, bo możesz się dowiedzieć, że od dawna chciał z tobą zerwać i nigdy cię nie kochał. Powie ci to, choć wcale tak nie myśli, bo boi się okazać smutek.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Wodnika? Poznaj jego sekret!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?