Zamknij

Jak zerwać z zodiakalnym Strzelcem? 5 przydatnych wskazówek

10.06.2021 15:20
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Chcesz zakończyć związek z zodiakalnym Strzelcem, ale nie wiesz, jak to zrobić? Oto garść przydatnych rad.

Jak rozstać się ze Strzelcem w możliwie najłagodniejszy sposób? Jest kilka rzeczy, o których warto pamiętać.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalnego Strzelca? Warto wiedzieć o jednej rzeczy

Jak zerwać z zodiakalnym Strzelcem?

Przed zakończeniem związku z mężczyzną lub kobietą spod znaku Strzelca należy koniecznie pamiętać o tym, że jest to znak należący do żywiołu Ognia. Oznacza to, że potrafi być impulsywny i nieprzewidywalny. Jest jednak pewien sposób na to, by temu zapobiec.

Zobacz także: Jak podrywa Strzelec? Sprawdź, czy mu się podobasz!

Jak zakończyć związek ze Strzelcem?

Zerwanie z osobą spod znaku Strzelca to trudne zadanie. Jak nie doprowadzić do konfliktu? Oto sposoby:

1. Zachowaj czujność

Nie da się z góry przewidzieć reakcji Strzelca na wiadomość o zerwaniu. W przypadku innych znaków zodiaku możemy się czegoś domyślać, jednak z nim - nic nie jest pewne. Wynika to z tego, że ten znak przez pewien czas traktuje swoje relacje swobodnie, ale w pewnym momencie staje się głęboko zaangażowany. Strzelec może więc równie dobrze zgodzić się na zerwanie ze spokojem, jak i wywołać ogromną awanturę.

2. Nie oskarżaj

Na początku rozmowy Strzelec będzie tłumił swoje emocje. Postara się nie przyznawać do tego, co czuje i w jakim stopniu się przejął rozstaniem. Będzie opanowany, a nawet uśmiechnięty. Jeśli jednak zaczniesz go krytykować albo wypominać mu winy, wstąpi w niego diabeł. Nie próbuj tego robić, bo będziesz gorzko żałować. Poczuje się zaatakowany, a w takich sytuacjach broni się poprzez okazywanie gniewu.

3. Wykaż się poczuciem humoru

Najlepszym sposobem na utrzymanie miłej atmosfery do końca spotkania, na którym macie się ze sobą rozstać, jest zachowanie uśmiechu na twarzy. Strzelec jest uważany za znak, który najlepiej się czuje wtedy, gdy napięcie można rozładować w żartach. Pokaż, że potrafisz się z siebie śmiać.

4. Miej cierpliwość do jego żartów

Istnieje możliwość, że Strzelec posunie się w tym trochę za daleko. Szczególnie mężczyzna chętnie skrywa swoje emocje za błaznowaniem. Nagle może się okazać, że wyśmiewa się ze wszystkiego - nawet wtedy, gdy druga strona próbuje podzielić się swoimi emocjami. To dla niego sposób na zapanowanie nad lękiem i smutkiem, które sam odczuwa. Warto mu to wybaczyć, bo w ten sposób paradoksalnie przyznaje się do tego, jak głęboko przeżywa to, co się dzieje. Jeśli będziesz mieć co do tego wątpliwości, popatrz mu w oczy. Powiedzą ci wszystko.

5. Zaproponuj przyjaźń

Zodiakalny Strzelec nigdy nie trzyma w sobie urazy. Jeśli chcesz kontynuować z nim znajomość, nic nie stoi na przeszkodzie. Jest skłonny się porozumieć i zachować przyjacielską relację. To najlepszy sposób na rozstanie z nim, bo lubi utrzymywać kumpelskie stosunki z eks. Zawsze można wtedy na niego liczyć i pozostaje obecny w życiu byłego partnera jeszcze przez wiele lat.

Zobacz także: Jak zdobyć zodiakalnego Strzelca? Poznaj sposób, by go usidlić!

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?