Zamknij

Jak zerwać z zodiakalnym Skorpionem? 5 przydatnych wskazówek

09.06.2021 15:35
Kobieta
fot. Shutterstock

Chcesz zakończyć związek z zodiakalnym Skorpionem, ale nie wiesz, jak to zrobić? Oto garść przydatnych rad.

Jak rozstać się ze Skorpionem w możliwie najłagodniejszy sposób? Jest kilka rzeczy, o których warto pamiętać.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalnego Skorpiona? Oto najprostszy sposób

Jak zerwać z zodiakalnym Skorpionem?

Przed zakończeniem związku z mężczyzną lub kobietą spod znaku Skorpiona należy koniecznie pamiętać o tym, że jest to znak należący do żywiołu Wody. Oznacza to, że jest bardzo emocjonalny i rozmowa z pewnością nie będzie przebiegać spokojnie. Sprawdź, jak się przygotować.

Zobacz także: Jak podrywa Skorpion? Po czym poznać, że mu się podobasz

Jak zakończyć związek ze Skorpionem?

Zerwanie z osobą spod znaku Skorpiona to trudne zadanie. Jak nie doprowadzić do konfliktu? Oto sposoby:

1. Bądź łagodny i miły

Choćbyś musiał parę razy ugryźć się w język, żeby czegoś nie powiedzieć, postaraj się być jak najdelikatniejszy. Pod żadnym pozorem nie próbuj uzasadniać swojej decyzji, krytykując Skorpiona. Wszystkie winy weź na siebie, a o nim mów tylko dobrze.

2. Zachowaj stoicki spokój

Twoim najważniejszym celem podczas rozmowy o zakończeniu związku ze Skorpionem powinno być unikanie nerwowej atmosfery. Nie możesz doprowadzić do tego, że partner się zdenerwuje, bo wtedy czeka cię piekło. Skorpiony nie na darmo są uznawane za najbardziej intensywny znak zodiaku. Musisz wzbić się na wyżyny dyplomacji, więc w żaden sposób go nie prowokuj.

3. Nie wdawaj się w dyskusje

Jeśli zobaczysz, że Skorpion traci panowanie nad emocjami, zapomnij o istnieniu logiki. Zabraknie jej zarówno w jego wypowiedziach, jak i zachowaniach. Kiedy spróbujesz mu cokolwiek wytłumaczyć z perspektywy zdrowego rozsądku, zacznie dramatyzować, krzyczeć i wymachiwać rękami. Trudno będzie go wtedy zrozumieć. Nie próbuj tego robić, a także nie odpieraj ataków. W przeciwnym wypadku usłyszysz nie tylko pretensje, lecz także groźby i szantaże.

4. Będzie chciał cię zranić

Skorpiony są przewrażliwione na swoim punkcie i niewiele trzeba, by poczuły się przez kogoś skrzywdzone. Z tego powodu bardzo szybko przechodzą do ataku. Posiadają umiejętność doskonałego wyczuwania tego, jakie są czyjeś słabości, więc uderzają właśnie tam. Nie wyjdziesz z tej rozmowy bez szwanku.

5. Przygotuj się na nagłą zmianę nastroju

Tak jak na niebie po burzy ukazuje się tęcza, tak Skorpion po wykrzyczeniu w twoją stronę najbardziej bolesnych słów, jakie słyszałeś w życiu, zupełnie nagle zacznie się zachowywać jak gdyby nic się nie stało. Zaatakował, bo bał się ciebie stracić - a teraz spróbuje cię odzyskać. Wykorzystaj ten moment, by miło się pożegnać. Możesz być pewien, że Skorpion jutro zadzwoni, głęboko przekonany, że nadal jesteście parą. Nie możesz wtedy odebrać, bo wszystko rozegra się jeszcze raz.

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Skorpiona. Z kim możesz stworzyć udany związek?

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?