Zamknij

Jak zerwać z zodiakalnym Lwem? 5 przydatnych wskazówek

02.06.2021 13:36
Zakochani
fot. Shutterstock

Chcesz zakończyć związek z zodiakalnym Lwem, ale nie wiesz, jak to zrobić? Oto garść przydatnych rad.

Jak rozstać się z Lwem w możliwie najłagodniejszy sposób? Jest kilka rzeczy, o których warto pamiętać.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalnego Lwa? Oto jedyny sposób

Jak zerwać z zodiakalnym Lwem?

Przed zakończeniem związku z mężczyzną lub kobietą spod znaku Lwa należy koniecznie wziąć pod uwagę, że jest to znak należący do żywiołu Ognia. Charakteryzuje się mocnym temperamentem, pewnością siebie i odwagą. Nie lubi się smucić, więc kiedy chcemy się z nim rozstać, powinniśmy wykazać się odpowiednim wyczuciem.

Zobacz także: Jak podrywa Lew? Sprawdź, czy mu się podobasz!

Jak zakończyć związek z Lwem?

Zerwanie z osobą spod znaku Lwa to trudne zadanie. Jak nie doprowadzić do konfliktu? Oto sposoby:

1. Zrób to z klasą

Zodiakalny Lew jest serdeczny i dobroduszny, ale tylko wobec ludzi, którzy traktują go z szacunkiem. Nawet nie próbuj z nim zrywać zostawiając go bez słowa albo przesyłając mu wiadomość na jednym z portali społecznościowych. Jeśli poczuje się zlekceważony, z pewnością kiedyś się za to odpłaci. A wtedy pokaże pazurki.

2. Nie sprawiaj mu przykrości

Lwy nie chcą wyrządzać nikomu krzywdy i mają jak najlepsze intencje wobec ludzi. Można się z nimi rozstać bez żadnych negatywnych emocji. Wystarczy spokojnie wytłumaczyć, dlaczego podjęliśmy decyzję o zerwaniu i podziękować za wspólny czas.

3. Doceń to, co razem przeżyliście

Osoby spod znaku Lwa to urodzeni optymiści. W każdej sytuacji starają się dostrzec coś pozytywnego. Jeśli zależy ci na tym, by uniknąć nieprzyjemnych scen przy rozstaniu, okaż wdzięczność za wszystko, co was łączyło. Wtedy będziesz mieć spore szanse na to, że po rozmowie pozostaniecie przyjaciółmi.

4. Unikaj krytyki

Lepiej nie zapominaj o słynnej dumie Lwa. Opowiadanie o jego wadach i wytykanie błędów, które doprowadziły do rozstania, to najgorsza z możliwych strategii. Zranisz tym Lwa do żywego, więc odpuść sobie kazania o tym, co powinien w sobie zmienić. W przeciwnym wypadku będzie miał do ciebie żal do końca życia.

5. Zachowaj uśmiech na twarzy

Lew to iście królewski znak zodiaku. Osoby urodzone pod koniec lipca i w sierpniu z natury starają się pokazywać światu, że zawsze czują się doskonale. Możesz z zaskoczeniem obserwować, jak Lew za wszelką cenę stara się utrzymać dobry nastrój do końca waszej rozmowy o rozstaniu. Nie zakładaj, że w ogóle się nią nie przejął. Prawdopodobnie zacznie płakać od razu, gdy tylko zostanie sam. Nie zmuszaj go jednak do tego, by okazał słabość. Później będzie się tego wstydzić.

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Lwa. Z tymi 3 znakami stworzy najbardziej udany związek

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?