Zamknij

Jak zerwać z zodiakalną Panną? 5 przydatnych wskazówek

07.06.2021 15:23
Rozstanie
fot. Shutterstock

Chcesz zakończyć związek z zodiakalną Panną, ale nie wiesz, jak to zrobić? Oto garść przydatnych rad.

Jak rozstać się z Panną w możliwie najłagodniejszy sposób? Jest kilka rzeczy, o których warto pamiętać.

Zobacz także: Jak odzyskać zodiakalną Pannę? Ta rada może cię zaskoczyć

Jak zerwać z zodiakalną Panną?

Przed zakończeniem związku z mężczyzną lub kobietą spod znaku Panny należy koniecznie wziąć pod uwagę, że jest to znak należący do żywiołu Ziemi. Oznacza to, że najbardziej ceni sobie spokój i zdrowy rozsądek. Warto o tym pamiętać podczas rozmowy o zerwaniu. 

Zobacz także: Jak podrywa Panna? Po czym poznać, że mu się podobasz

Jak zakończyć związek z Panną?

Zerwanie z osobą spod znaku Panny to trudne zadanie. Jak nie doprowadzić do konfliktu? Oto sposoby:

1. Pokaż, że wiesz, o co ci chodzi

Przed rozpoczęciem rozmowy o rozstaniu musisz nabrać całkowitej pewności, że chcesz odejść. Zodiakalna Panna jest z natury spokojna i wyważona, ale nienawidzi braku konkretów. Kiedy zaczniesz mówić: "nie wiem...", "wydaje mi się...", "może...", straci cierpliwość i zacznie na ciebie krzyczeć. Poczuje się przy tym zraniona, bo uzna, że bawisz się jej uczuciami.

2. Unikaj kłamstwa

W niektórych przypadkach kłamstwo w dobrej wierze może się doskonale sprawdzić w chwili rozstania. Lew woli nie wiedzieć, z jakiego powodu go porzucasz, a Bliźniak z wdzięcznością wysłucha lekko przesadzonych komplementów. Zodiakalna Panna natomiast domaga się brutalnej prawdy i nie będzie zadowolona, jeśli jej nie usłyszy.

3. Nie prowokuj jej wewnętrznego krytyka

Według astrologów Panna jest najbardziej krytycznym znakiem zodiaku. Oznacza to z jednej strony silną skłonność do wytykania błędów innym ludziom, a z drugiej - nieustanne krytykowanie samej siebie. Nie zachęcaj jej do tego, by pokazała w chwili rozstania tę część swojej osobowości. Musisz szczerze zdradzić powód rozstania, ale nie osądzaj jej. Jeśli to zrobisz, poznasz długą listę zarzutów wobec twojej osoby.

4. Zaproponuj przyjaźń

Najlepszym sposobem na rozstanie z zodiakalną Panną jest zaproponowanie jej przyjaźni. Ten znak zodiaku z łatwością potrafi zrozumieć, że choć dwoje ludzi nie sprawdza się czasem jako para, może pozostać w bliskiej relacji przez wiele lat i nigdy nie mieć żadnych problemów. Panna nie zatrzymuje w sobie urazy. Zawsze jest skłonna popracować nad więzią, którą sobie z kimś stworzyła.

5. Podziękuj za wszystko

Panna przez większość czasu w życiu myśli o swoich bliskich i o tym, jak może o nich zadbać. Ciągle im pomaga, okazuje wsparcie i zawsze można na nią liczyć. Jeśli chcesz, żeby zerwanie nie było dla niej bolesne, po prostu powiedz jej o tym, że to doceniasz. Zrobi jej się miło, kiedy sobie uświadomi, że dostrzegasz wszystko, co dla ciebie zrobiła.

Zobacz także: Horoskop partnerski dla Panny. Z tymi 3 znakami stworzy najbardziej udany związek

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?