Zamknij

Jak zdradzają mężczyźni? To może zależeć od znaku zodiaku!

09.01.2020 09:52
Zdrada
fot. Shutterstock

Okazuje się, że również w gwiazdach zapisane jest to, jak zdradzają mężczyźni! Każdy znak zodiaku robi to inaczej...

Stworzenie szczęśliwego związku wymaga wiele pracy od obu stron. Nie zawsze jednak praca nad relacją wychodzi. Czasem jedna strona postanawia poszukać wrażeń na boku i... zdradza.

Jak zdradzają mężczyźni? Okazuje się, że pewne cechy, które mogą świadczyć o tym, że zdradzą lub zdradzili, a także, jak zdradzają, są zapisane w gwiazdach!

Jak zdradzają mężczyźni według znaku zodiaku

Baran

Baran to mężczyzna o dużym temperamecie, który szuka wrażeń. Jeżeli jednak tych wrażeń będzie dostarczał mu związek, nigdy nie zdradzi! Zakochany na zabój Baran angażuje się w związek i nic nie jest w stanie skusić go do skoku w bok. To także bardzo szczery facet - jeśli coś mu nie pasuje, raczej to powie i zdecyduje się prędzej na rozstanie niż na zdradę

Byk

Byk długo szuka odpowiedniej dla siebie partnerki. Umawia się z wieloma kobietami, analizuje, rozważa za i przeciw. Kiedy jednak trafi na tę właściwą, inne idą w zapomnienie. Nie oznacza to jednak, że rezygnuje on z flirtu. Byk, który ma wiele koleżanek, uwielbia uwodzić je niskim głosem i rzucać im znaczące spojrzenia. Tylko od jego partnerki zależy, czy będzie to tolerować, czy uzna to za zdradę.

Bliźnięta

Pan spod znaku Bliźniąt lubi seks i nawet się z tym nie kryje. Jeżeli ktoś wyjątkowo go do siebie przyciąga, nie zawaha się z tego skorzystać. Mężczyźni spod tego znaku zodiaku nie mają oporów przed romansem. Jednak będzie trwać on tyle, co fascynacja daną osoba.
Jeżeli kochanka mu się znudzi, wróci on do żony. I nie będzie miał żadnych wyrzutów sumienia...

Rak

Rak to wyjątkowy pod względem zdrady typ. Dlaczego? Otóż w romansie szuka tego, czego brakuje mu w związku z żoną. To właśnie dla kochanki chętnie się postara i zadba o to, aby ta relacja była odpowiednio pikantna. Jeżeli kochanka mu się znudzi, zabraknie tak pożądanego przez Raka romantyzmu, wróci do żony.

Zobacz także: 5 znaków zodiaku, które nie potrafią kontrolować swoich emocji

Lew

Lew, który zdecyduje się na romans, na pewno zostanie na nim przyłapany. Nie umie ukrywać swoich podbojów, a wszystko przez... wybujałe ego. Lew uwielbia imponować innym, a kochanka ma być dla niego osobą, która zachwyca się jego umiejętnościami łóżkowymi. Lew chwali się romansami przed kolegami, a przyłapany kładzie uszy po sobie i wraca do żony. Aż do następnej kochanki.

Panna

Wygląda na to, że mężczyzna spod znaku Panny to wierny facet, który uwielbia swoją rodzinę i ognisko domowe. Musiałaby się trafić wyjątkowo fascynująca osoba, która naprawdę zawróciłaby mu w głowie, aby się z nią potajemnie umówił. Jeżeli się zakocha w tej drugiej osobie, z żoną weźmie szybki rozwód z klasą i tak samo szybko wejdzie w nowy związek małżeński.

Waga

Waga to bardzo wygodny znak zodiaku. Kobiety fascynują mężczyzn spod tego znaku zodiaku, ale zdrada... nie wchodzi w grę. Waga nie chce komplikować sobie życia - bo po co, skoro do tej pory było takie komfortowe? Jeżeli jednak już i Waga zdecyduje się na zdradę, będzie ona bardzo przemyślana i poparta długim czasem rozmyślań i planowania. Bardzo trudno będzie też taką zdradę wykryć.

Skorpion

Skorpion to skomplikowany mężczyzna. Wszystko dlatego, że nie traktuje on seksu z inną kobietą jako skoku w bok. Mężczyzna spod znaku zodiaku jest wierny swojej kobiecie na poziomie duchowym i umysłowym. A uciechy cielesne to tylko uciechy cielesne. Od kochanki oczekuje tylko dobrego seksu, po którym wróci do domu, aby spędzić miło czas z żoną.

Strzelec

Strzelec, który jest już w związku małżeńskim, będzie wierny swojej partnerce aż do końca swoich dni. Nawet jeśli na jego drodze pojawiłaby się druga kobieta, która go zafascynuje, na pewno nie zdecyduje się on na krok w bok. Zamęczyły go wyrzuty sumienia. Od razu poszedłby do żony, wyznał wszystko i zaczął przepraszać. Postarałby się też o to, żeby żona mu wszystko wybaczyła.

Koziorożec

Koziorożec uwielbia wszystkie cechy początkowej fazy związku. Dlatego też nie jest zbyt wierny, gdyż lubi przeżywać je na nowo. Mężczyzna spod tego znaku zodiaku miewa wiele kochanek. Nienawidzi się deklarować, dlatego gdy raz powie, że chce z kimś stworzyć związek małżeński, tak będzie w tym tkwił.

Zobacz także: Te znaki zodiaku nie stworzą udanego związku. Jesteście na liście?

Wodnik

Wodnik uwielbia wierność, ale tylko wtedy, kiedy chodzi o wierność jego żony. Ma ona grzecznie czekać na niego w domu, aż powróci on z nocnych eskapad i dobrej zabawy z innymi kobietami. Wodnik otacza się wianuszkiem kobiet. Co ciekawe, wiedzą one o sobie nawzajem. Jeśli chcą na niego zasłużyć, muszą to tolerować. Mężczyzna spod znaku zodiaku nie opuści żony - zawsze do niej wraca. Każda próba wymuszenia na nim przez kochankę deklaracji o uczuci, sprawi, że ucieknie on, gdzie pieprze rośnie.

Ryby

Ryby to ciężki orzech do zgryzienia. Mężczyźni spod tego znaku nie potrafią odciąć się od swoich poprzednich relacji z innymi kobietami. Ponadto zaczynają też każdy związek od zdrady i tak też związki kończą. Wszystko dlatego, non stop poszukują miłości i każda wydaje im się "tą jedyną". 

Wydaje ci się, że twój znak zodiaku nie ma nic wspólnego z tym, jaki jesteś naprawdę? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, do którego znaku pasujesz najbardziej!

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?