Zamknij

Jak zdradza zodiakalny Wodnik? Po tym poznasz, że ma kogoś na boku

24.09.2021 13:50
Zakochani
fot. Shutterstock

Podejrzewasz, że twój partner spod znaku Wodnika ma romans? Poniżej znajdziesz wskazówki, które podpowiedzą ci, czy twoje obawy są słuszne.

Boisz się, że twój partner cię zdradza, ale nie jesteś pewna, jak mogłabyś to sprawdzić? Astrologia może ci pomóc. Poszczególne znaki zodiaku zachowują się inaczej, kiedy nawiązują sekretny romans. Przekonaj się, jak zdradza zodiakalny Wodnik.

Zobacz także: Zodiakalny Wodnik po rozstaniu. Zobacz, czego się po nim spodziewać

Czy Wodnik jest wierny?

Tylko niedojrzały emocjonalnie Wodnik mógłby dopuścić się zdrady. Ten znak zodiaku ceni sobie autentyczność i zależy mu na tym, by okazywać lojalność najbliższym. Jeśli trafiłaś na dużego chłopca i zostaniesz przez niego zdradzona, dowiesz się o tym od niego.

Jak zdradza Wodnik?

Oto lista zachowań, po których możesz poznać, że Wodnik nie jest ci wierny:

1. Stanie się dumny bez powodu

Jeśli Wodnik, który nie osiągnął jeszcze dojrzałości emocjonalnej, zdradzi swoją partnerkę, w pierwszej kolejności okaże to poprzez swoją próżność. Będzie odczuwał satysfakcję z powodu swojego postępku. Minie wiele czasu, zanim dopadną go wyrzuty sumienia.

2. Zacznie się droczyć

Wodnik po zdradzie zaczyna się zachowywać jak mały chłopiec. Wyzłośliwia się i prowokuje partnerkę, jakby chciał jej dokuczyć, ale jeśli nie udaje mu się uzyskać reakcji, jakiej oczekiwał, jest niemal bliski płaczu. Można odnieść wrażenie, że traktuje ukochaną jak mamę, której chce się przyznać do tego, że nabroił, jednak czuje się przez nią niezrozumiany.

3. Mówi o sobie źle

Wielu mężczyzn po zdradzie użala się nad sobą i może godzinami opowiadać o tym, jakimi są rozczarowującymi partnerami. Wodnik w tym przoduje. Gdy popełnia jakiś duży błąd, od razu zaczyna myśleć o reszcie swoich niepowodzeń.

4. Chce, by jego partnerka się o tym dowiedziała

Wodnik to jeden z niewielu znaków zodiaku, które chcą jak najszybciej przyznać się do zdrady. Zrobi wszystko, by naprowadzić swoją ukochaną na trop i specjalnie zrobi kilka rzeczy, które wywołają u niej niepokój. Mężczyzna spod tego znaku nie potrafi długo wytrzymać presji, a nienawidzi kłamać.

5. Poprosi o drugą szansę

Dla Wodnika zdrada nie musi wcale oznaczać zakończenia związku (o ile to on zdradził, oczywiście - partnerce nigdy by tego nie wybaczył). Gdy jego niewierność wyjdzie na jaw, zacznie przekonywać ukochaną, by razem z nim walczyła o relację. Jeśli obieca, że nigdy nie powtórzy swojego błędu - będzie wierny do samego końca.

Zobacz także: Zodiakalny Baran po rozstaniu. Zobacz, czego się spodziewać